NewsyAgata Buzek i Jacek Braciak rozstali się tuż przed planowanym ślubem. Wiadomo, co zniszczyło ich związek

Agata Buzek i Jacek Braciak rozstali się tuż przed planowanym ślubem. Wiadomo, co zniszczyło ich związek

Agata Buzek i Jacek Braciak
Agata Buzek i Jacek Braciak
Krystyna Miśkiewicz

13.10.2021 09:40, aktual.: 13.10.2021 10:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agata Buzek to jedna z bardziej tajemniczych gwiazd polskiego show-biznesu. Rzadko pojawia się na branżowych imprezach i udziela wywiadów i chociaż prowadzi social media, to próżno szukać tam ciekawostek z jej życia prywatnego. Niewiele mówi też o swoich relacjach z mężczyznami i niezwykła chwalić się miłością na Instagramie. Na swoim profilu zamieszcza głównie posty mówiące o jej nowych zawodowych projektach. Aktorka zdecydowanie ma o czym pisać, ponieważ jej grafik jest wypełniony po brzegi.

Gwiazda przez 12 lat była związana z Adamem Mazanem. Miłość tych dwojga nie przetrwała jednak próby czasu i kilka lat temu postanowili się rozstać. Ich rozwód przebiegł z dala od medialnego szumu. Później w kolorowej prasie zaczęły pojawiać się pierwsze plotki o tym, że spotyka się ona z Jackiem Braciakiem. Wszystko potwierdziło się, gdy paparazzi zrobili im pierwsze wspólne zdjęcia i przyłapali na czułościach.

Agata Buzek i Jacek Braciak rozstali się

Zakochani szybko mieli zamieszkać razem. I chociaż od 2017 roku wiadomo było, że są razem, to sami nigdy nie zabierali głosu w tej sprawie. Po pamiętnych zdjęciach zrobionych przez paparazzi aktor nie chciał ich komentować.

Ja w ogóle tego nie skomentuję – powiedział Braciak w rozmowie z Faktem.

Z czasem jednak Agata i Jacek zaczęli pojawiać się razem na branżowych imprezach i chociaż nie był to częsty widok, to już nie wypierali, że łączy ich coś więcej. Teraz kolorową prasę obiegły doniesienia o tym, że ich romans dobiegł końca. Podobno mieli już wyznaczoną datę ślubu, ale pandemia zweryfikowała siłę tego uczucia.

Pandemia okazała się dla ich związku zabójcza. Agata i Jacek mieli już wyznaczoną datę ślubu i gdyby nie pandemia byliby już małżeństwem- powiedziała znajoma pary w "Życiu na gorąco".

Informatorka tygodnika dodała, że nadal wierzy w to, że zakochani dadzą sobie drugą szansę. Według niej są w stanie przetrwać kryzys i niezwykle do siebie pasują.

 Oboje mają trudne charaktery, ale bardzo do siebie pasują. Nawet jeśli ich związek przechodzi teraz trudne chwile, wrócą do siebie- zdradziła osoba z otoczenia aktorów.

Agata i Jacek są bardzo konsekwentni i nie wypowiedzieli się na temat tych rewelacji. Przypomnijmy, że aktor, zanim związał się z Agatą Buzek, był już żonaty z Iloną Braciak, z którą doczekał się dwóch córek. Ze związku z aktorką Mają Hirsh również wychowuje 17-letnią córkę Marię.

Agata Buzek i Jacek Braciak w filmie Moje wspaniałe życie

Agata i Jacek dzielili ze sobą nie tylko codzienność, ale też życie zawodowe. Już niedługo odbędzie się premiera nowego filmu z ich udziałem. Aktorzy w produkcji Moje wspaniałe życie grają małżeństwo. Komedia obyczajowa ma trafić do kin 29 października. W filmie Agata Buzek wciela się w postać Joanny Lisieckiej, która próbuje pogodzić karierę zawodową z życiem rodzinnym. W tym wszystkim pojawia się jeszcze jej kochanek. Poniżej możecie zobaczyć oficjalny zwiastun.

  • Agata Buzek i Jacek Braciak
  • Agata Buzek i Jacek Braciak
  • Agata Buzek i Jacek Braciak
  • Czy Agata Buzek i Jacek Braciak są parą?
  • Agata Buzek i Jacek Braciak wypili razem kawę, a następnie każde z nich poszło w swoją stronę
  • Agata Buzek i Jacek Braciak odwiedzieli kwiarnię na Saskiej Kępie
  • Jacek Braciak i Agata Buzek świetnie czują się w swoim towarzystwie
  • Agata Buzek i Jacek Braciak pożegnali się czułym pocałunkiem
[1/8] Agata Buzek i Jacek Braciak
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także