Szukaj

Paparazzi dorwali Agatę Buzek i Jacka Braciaka w intymnym momencie! Mamy te zdjęcia!

Jacek Braciak i Agata Buzek są parą?

Agata Buzek i Jacek Braciak są parą?

Agata Buzek przez dwanaście lat była związana z Adamem Mazanem. Para podobno postanowiła się rozstać, ponieważ ich relacja nie przerwała próby czasu. Czyżby aktorka znalazła szczęście w ramionach innego mężczyzny? Najnowsze zdjęcia nie pozostawiają złudzeń.

Przypomnijmy, że Buzek i jej mąż swoją relację postanowili zakończyć z dala od medialnego szumu. To jednak nie uchroniło ich przed tym, by wiadomość ta przedostała się do opinii publicznej. Decyzja o rozstaniu dla małżonków była bardzo trudna, ponieważ oboje są bardzo religijni i wierzyli, że kościelna ceremonia będzie jedyną na całe życie:

To była wspólna decyzja. Nie umieli już dłużej żyć pod jednym dachem – przyznała jakiś czas temu koleżanka pary w rozmowie z Dobrym Tygodniem.

Prawdopodobnie aktorka znalazła szczęście w ramionach innego mężczyzny. Mowa o Jacku Braciaku, aktorze z którym paparazzi przyłapali Buzek w intymnej sytuacji.

Aktorzy spotkali się w kawiarni na Saskiej Kępie w Warszawie. O ile nie wiadomo, co robili w środku, o tyle pożegnanie udało się uchwycić sprawnym paparazzi. Właśnie wtedy zostali przyłapani na czułych pocałunkach. Nie było to jednak spotkanie w cztery oczy. W pewnym momencie dołączyła do nich mama Buzek Ludgarda. Kobieta szybko wsiadła do auta, dając duetowi trochę prywatności.

Czy rzeczywiście między aktorami jest coś więcej niż tylko przyjaźń? Do rewelacji tych nie chciał odnieść się sam zainteresowany:

Ja w ogóle tego nie skomentuję – powiedział Braciak w rozmowie z dziennikarzami Faktu.

W podobnym tonie wypowiedziała się jego agentka:

Zajmuję się sprawami zawodowymi pana Jacka. Nie komentuję jego osobistych spotkań – skwitowała sprawę Magdalena Nowakowska.

Z pewnością oficjalne stanowisko aktora nie uciszy plotek o jego nowej miłości.

Tak się robi karierę za granicą! Agata Buzek z tuzami światowego kina na czerwonym dywanie prestiżowego festiwalu!

Zjawiskowa Agata Buzek w najnowszym numerze polskiej edycji Vogue! Wygląda jak siostra bliźniaczka Anji Rubik!

Hołd dla Kory na festiwalu w Sopocie. Gwiazdy zrobiły coś znakomitego! [WIDEO]


Czy lubisz Agatę Buzek?

×