NewsyAdele poddała się testowi smaku i opowiedziała o swojej diecie. To niemożliwe, że schudła, jedząc takie rzeczy. Jak ona to robi?!

Adele poddała się testowi smaku i opowiedziała o swojej diecie. To niemożliwe, że schudła, jedząc takie rzeczy. Jak ona to robi?!

Adele
Adele
Krystyna Miśkiewicz
20.05.2023 16:00, aktualizacja: 20.05.2023 16:16

Adele przechodziła w ostatnich latach prawdziwą życiową rewolucję. Gwiazda rozstała się z mężem i ojcem swojego syna Simonem Koneckim. Rozwód sfinalizowali w 2021 roku. Gwiazda przez kilka lat pracowała także nad nową płytą.

Jej ostatni krążek ukazał się w 2015 roku, a fani z wielką niecierpliwością odliczali dni do premiery kolejnego przeboju. W końcu 15 października 2021 wokalistka zadebiutowała z Easy On Me. Piosenka z miejsca stała się wielkim hitem. To utwór, który bezpośrednio odnosi się do jej życia prywatnego. W teledysku widzimy wyprowadzkę z domu i nowy początek. Utwór jest zapowiedzią płyty - 30. Która jest jej czwartym albumem.

Rozwód nie był jedyną wielką zmianą w życiu Adele. Chociaż przez ostatnie kilka lat piosenkarka powoli pracowała nad płytą, to nie zapomniała również o sobie i postanowiła zaskoczyć fanów spektakularną metamorfozą. Do tej pory znana z pełnych kształtów gwiazda zrzuciła kilkadziesiąt zbędnych kilogramów.

Adele zdradza szczegóły swojej diety. Nie zgadniecie, czym się zajada

Wielka metamorfoza piosenkarki była komentowana przez fanów z całego świata. W ciągu ostatnich trzech lat udało jej się schudnąć ponad 40 kilogramów. Wszystko dzięki ćwiczeniom pod okiem trenera personalnego, który wyciskał z niej siódme poty. Wysiłek gwiazdy bardzo się opłacił, ponieważ teraz może cieszyć się szczupłą i bardzo zgrabną sylwetką.

Wracając na muzyczną scenę Adele zadebiutowała na okładach dwóch wydań Vogue'a. Jako pierwsza gwiazda w historii pojawiła się jednocześnie w amerykańskim i brytyjskim czasopiśmie. Wzięła też udział w wielkim teście smaku i opowiedziała nieco o swojej diecie. Z opaską na oczach piosenkarka smakowała różnych dań kuchni brytyjskiej.

Ze smakiem pałaszowała kawałki smażonego bekonu, ale przyznała również, że marynowane jajka, którymi zajadają się Brytyjczycy, omija szerokim łukiem, ponieważ kojarzą jej się z pracą kelnerki, którą wykonywała wiele lat temu. Opowiedziała również o ulubionej potrawie swojego syna. Okazuje się, że jest nią pieczeń, którą wokalistka przyrządza dla chłopca w każdą niedzielę.

Moim ulubionym brytyjskim daniem byłaby niedzielna pieczeń, którą świetnie robię w każdą niedzielę. To ulubiona potrawa mojego syna - wyznała na nagraniu.

Nie ukrywała też swojej wielkiej miłości do fast foodów. Okazuje się, że gwiazda nadal pozwala sobie na ciężkie i smażone dania. Wyznała, że jej największych przysmakiem jest Big Mac, co przy jej przemianie może nieco zaskakiwać.

Mój idealny posiłek, który mógłby być moim ostatnim, to nuggetsy z kurczaka, Big Mac i frytki. To moje trzy dania, które jem przynajmniej raz w tygodniu- zdradziła.

Jeszcze większym szokiem jest to, że taki kaloryczny zestaw funduje sobie przynajmniej raz w tygodniu. Piosenkarka naprawdę musi ostro ćwiczyć, by przy tak sytej diecie nie tylko cieszyć się upragnioną wagą, ale nadal zrucać kilogramy.

Adele
Adele
Adele
Adele
Adele
Adele
Adele
Adele
Adele
Adele
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także