ExclusiveAdam Strycharczuk o zastąpieniu Pawła Królikowskiego w TTBZ. Przed programem obawiał się głównie jednego

Adam Strycharczuk o zastąpieniu Pawła Królikowskiego w TTBZ. Przed programem obawiał się głównie jednego

Adam Strycharczuk, Paweł Królikowski
Adam Strycharczuk, Paweł Królikowski
13.12.2020 16:40, aktualizacja: 13.12.2020 20:16

18 grudnia Polsat wyemituje specjalny odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Tym razem gwiazdy poprzednich sezonów show wcielą się w legendy świątecznej piosenki. Widzowie zobaczą i usłyszą specjalne wykonania przebojów Mariah Carey, WHAM! czy Seweryna Krajewskiego.

Adam Strycharczuk o roli jurora w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Tradycyjnie wszystkie prezentacje oceniać będzie jury, w którym na potrzeby wyjątkowego wydania wprowadzono drobne zmiany. Wśród ekspertów nie zobaczymy Adama Strycharczuka, ale będzie to tylko chwilowa nieobecność. Wiadomo bowiem, że piosenkarz ponownie zasiądzie za stołem jurorskim w 14. edycji.

Za Adamem pierwszy sezon Twoja Twarz Brzmi Znajomo w roli jurora. Zwycięzca 12. odsłony programu opowiedział nam, jak ocenia siebie w nowej roli i czy ciężko było mu stawić czoła wyzwaniu rzuconemu przez producentów. W końcu zajął miejsce po uwielbianym przez widzów Pawle Królikowskim.

Ja zawsze mówię, że to jest dla mnie kolejne wyzwanie. Staram się do każdego wyzwania podchodzić profesjonalnie i całym sobą. Jak pojawiła się propozycja jurorowania, to na początku był lekki stres, ciekawość, jak to ludzie odbiorą. Paweł Królikowski był chory, później dowiedzieliśmy się o tragedii.

Adam szczególnie obawiał się jednego:

Myślałem, że będzie to na mnie ciążyć. Znałem Pawła, bardzo mnie lubił, bardzo trzymał kciuki i stwierdziłem, że chciałby, aby tak się to potoczyło. Więc przyjąłem to na klatę.

Czy w nowej roli inspirował się Pawłem?

Tu się nie da inspirować. Paweł był niezastąpiony, był wyjątkowy. To była wielka postać w polskiej kulturze, w polskim show-biznesie. Absolutnie nie mam zamiaru się do nikogo porównywać. Robię to po swojemu jak mogę.

Cała rozmowa poniżej.

Paweł Królikowski
Paweł Królikowski
Adam Strycharczuk - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13
Adam Strycharczuk - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13
Adam Strycharczuk - Twoja twarz brzmi znajomo 12.
Adam Strycharczuk - Twoja twarz brzmi znajomo 12.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także