Jastrząb Astro4 marca: Czas na spektakularny sukces! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

4 marca: Czas na spektakularny sukces! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

4 marca horoskop urodzeniowy
4 marca horoskop urodzeniowy
Teano - numerolog gwiazd

04.03.2017 07:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

4 MARCA - NUMEROLOGICZNA 8

Sukces to robienie tego, co się chce robić. Nie ma innej drogi do sukcesu - M. Forbes
  • Idealny czas na spektakularny sukce, ponieważ 8 to silna wibracja związana z biznesem.
  • Możesz dużo osiągnąć dzięki determinacji i nowym pokładom energii, które w sobie odnajdziesz. Jeżeli pracowałeś ciężko nad jakimś projektem, może ci on teraz dostarczyć korzyści, na które liczyłeś.

ZNANI URODZENI 4 MARCA:

  • Chris Rea (1951) – brytyjski gitarzysta, piosenkarz, autor tekstów
  • Kazimierz Mazur jr.(1984) – polski aktor
  • Whitney Port (1985) - amerykańska celebrytka, modelka, projektantka mody
  • Andrea Bowen (1990) – amerykańska aktorka, rola w " Gotowe na wszystko"

HOROSKOP NA 4 MARCA

Kto urodził się dnia 4 marca - jest prosty, naturalny – okazuje zdolności artystyczne i literackie. Lubi życie wiejskie.

Życie jego wypełnia praca trudna i wymagająca wysiłków. Ze swych dużych zdolności robi jak najlepszy użytek.

Jest to człowiek poważny, ożywiany dobrą wolą. Odznacza się prostotą w obejściu i naturalnością, a także i gorliwością w pracy. Jego potężne emocje i wzruszenia działają porywająco na innych.

Stanowisko jakie zajmie w życiu, może być niezbyt wybitne – ale uczyni on na nim wszystko co tylko zrobić będzie w stanie. Ponieważ jego uczucia i wzruszenia są bardzo silne – przyjaciele wywierają nań duży wpływ. Słucha ich rad i stara się je wcielić w życie.

Wyobraźnię ma silnie rozwiniętą, dzięki czemu staje się nieraz kapryśny i zmienny. Jest to zwolennik sensacji, nowości, podniecających i romantycznych przygód. Wszystkie te cechy mniej pożądane występują zwłaszcza u osób nierozwiniętych.

Jednostka wyższego typu okazuje dużo cierpliwości, spokojnej i głębokiej przenikliwości i potrafi być uprzejma, kochająca, miła współczująca. Zwłaszcza istoty cierpiące i nie będące w stanie wyrazić swego cierpienia – jak zwierzęta – budzą w takim człowieku silne współczucie.

Jego charakter staje się coraz bardziej wierny i prawy, ale nie zawsze rozwija dostateczna wiarę w siebie i w swe siły. To też życie takiego człowieka zależy w dużym stopniu od jego rozwoju moralnego i od otoczenia. Jest on bowiem tak wrażliwy, że wchłania myśli i uczucia otoczenia, a jego podwójna wewnętrzna natura utrudnia mu zorientowanie się w tym, co jest dobre, a co złe. To też, gdy podpadnie pod wpływ złego towarzystwa – bardzo trudno mu przychodzi wyzwolić się od niepożądanych nałogów i wpływów.

Zdrowie jego jest dość delikatne, a ujemne stany psychiczne odbijają się na organizmie, którego najwrażliwszą częścią są stopy. Dokuczają mu stany trwogi bez żadnego powodu. Łatwo podlega wpływom innych, a chociaż metodyczny – bywa niezdecydowany.

Małżeństwo jego nie zawsze zapowiada się pomyślnie, gdyż wrażliwą i zmienną naturę takiego człowieka trudno jest zrozumieć i ocenić należycie. Zarówno w małżeństwie jak i we współdziałaniu z innymi najlepsze rezultaty osiągnie łącząc się z ludźmi urodzonymi w czasie od dnia 21 czerwca do dnia 23 lipca oraz od dnia 23 października do dnia 21 listopada.

Andrea Bowen urodziła się 4 marca 1990 roku
Andrea Bowen urodziła się 4 marca 1990 roku
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także