Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

M jak miłość: Młody Mostowiak w rękach policji! Wpakuje się w poważne tarapaty! [SPOILER]

Mateusz Mostowiak na policji


1340 odcinek M jak miłość

Śmierć Maćka (Kamil Kula) namiesza w całej Grabinie, a wszystko przez zeznania Justyny (Olga Kalicka), byłej partnerki zamordowanego. Dziewczyna wyprze się na policji stawianych jej zarzutów i zgoni winę na Franka (Piotr Nerlewski), który dał jej kosza. Ku zaskoczeniu wszystkich, w akcję nagle włączy się Mateusz (Krystian Domagała).

Mateusz Mostowiak trafi do Policyjnej Izby Dziecka, co spowoduje, że Ewa (Dominika Kluźniak) i Marek (Kacper Kuszewski) przerwą wspólne wakacje i wrócą do Grabiny wyjaśnić całe zamieszanie. W obronę brata włączy się również Natalka (Marcjanna Lelek), ale policjant nie pozwoli jej zaangażować się w śledztwo.

Maria (Małgorzata Pieńkowska) poinformuje o całej sprawie Piotrka (Marcin Mroczek), który w mgnieniu oka przyjedzie z Warszawy do Grabiny by ratować krewniaka. Rodzina będzie namawiać Mateusza, by w końcu wyznał prawdę, że jest niewinny, ale on będzie szedł w zaparte. Obwiniony o śmierć Maćka Franek będzie przekonywał młodego Mostowiaka, że winna zabójstwa jest Justyna.

Gdy policja dotrze do Justyny, ta odmówi zeznań i wyprze się stawianych jej zarzutów. Kilka godzin po rozmowie z funkcjonariuszami, Justyna przyzna się do winy. Zadzwoni i z własnej woli opowie na komisariacie o tym, jak zepchnęła Garlickiego ze skarpy. Zeznania spowodują, że Mateusz wróci do domu, a wszyscy mieszkańcy wsi będą mogli odetchnąć z ulgą.

1340 odcinek M jak miłość już 8 stycznia 2018 roku o godzinie 20:50 w TVP2.

M jak miłość: Fani znienawidzą Olgę Kalicką po tym, co zrobi jej bohaterka! To jakiś koszmar!

Hania z „M jak miłość” ma już trzy lata i wyrosła na śliczną dziewczynkę! Mamy jej najnowsze zdjęcie!

M jak miłość: To straszne! Mroczek pobije Kasię Cichopek w serialu!

Czy oglądasz „M jak miłość”?Komentarzy: 1


GośćPati | 14 grudnia 2017, 17:49

KOcham cie Franek kochanie moje


Dodaj komentarz
×