Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Wojna w „M jak miłość”! Wszystko przez Annę Muchę!

M jak miłość Anna Mucha, Olek, Marcin, Magda


1322 odcinek M jak miłość – kłótnia Olka i Marcina

Anna Mucha wyrasta na największą postać jesiennej transzy serialu M jak miłość. Bohaterka gwiazdy – Magda Chodakowska – znalazła nową miłość. Zakochała się w przystojnym prawniku Andrzeju (Krystian Wieczorek), który niegdyś flirtował z Martą Mostowiak (Dominika Ostałowska). Związek z Budzyńskim to dla Chodakowskiej nagroda od losu po fatalnym małżeństwie z Olkiem (Maurycy Popiel), który zostawił ją i wyjechał za granicę spełniać się zawodowo.

Płomienny romans i sceny ognistego seksu z nagą Anną Muchą w „M jak miłość”!

Olek i Magda razem adoptowali Maćka (Franciszek Przanowski). Chwilę później Chodakowski zniknął z życia żony, zamieszkał za granicą i wdał się w romans z Anetą (Ilona Lewandowska), która opowiedziała o przykrej sytuacji Magdzie, doprowadzając do rozwodu.

W 1322 odcinku M jak miłość, Olek odwiedzi brata. Weźmie sobie piwo z lodówki i zdobędzie się na szczerą rozmową z Marcinem:

  • Mieszkam z Anetą.
  • Ale ciągle myślę o Magdzie?
  • Śmiej się i kop leżącego, super. Wiesz co? To, że pozwoliłem Magdzie odejść, to największy błąd w moim życiu.
  • Nie braciszku. Największy błąd w twoim życiu był wcześniej, kiedy postanowiłeś, że ją zdradzisz. Tak. Miałeś fajną żonę, dziecko, dom, ale ciebie zaczęło nosić i cię zniosło. Myślę, że od samego początku nie jesteś wobec siebie szczery – powie Marcin.
  • Bo co? Oświeć mnie!
  • Mieszkasz z fajną dupą, w jej mieszkaniu i nie masz żadnych obowiązków i żadnych zobowiązań. Przestań zgrywać biednego misia, bo to jest irytujące.
  • Super. Dzięki za pomoc Marcin – zdenerwuje się Olek.
  • Zamknij za sobą drzwi!

Marcin po raz kolejny stanie po stronie Magdy, co doprowadzi do kłótni i zerwania na jakiś czas kontaktu z młodszym bratem. Olek przez rozwód z żoną zniszczy relacje nie tylko z przyjaciółmi, ale też z najbliższą rodziną. Czy uda się mu odzyskać zaufanie najbliższych?

1322 odcinek M jak miłość już 17 października w TVP2.

Anna Mucha zostanie oszukana w „M jak miłość”! Padnie ofiarą fatalnej miłosnej pomyłki!

Nowy czarny charakter w „M jak miłość”! Sporo namiesza w serialu!

Joanna Koroniewska wróciła do „M jak miłość”?! Gwiazda długo trzymała fanów w niepewności

Olek Chodakowski, M jak miłość

Olek Chodakowski, M jak miłość

Marcin i Olek Chodakowski, M jak miłość

Marcin i Olek Chodakowski, M jak miłość

Magda Marszałek i Olek Chodakowski, M jak miłość

Magda Marszałek i Olek Chodakowski, M jak miłośćKomentarzy: 3


Agnieszka Gość | 23 października 2017, 17:58

Super Marcin pociągnął olkowi pięknie dał mu do zrozumienia… Ahhh faceci. Mnie też chłop zdradził jak nasza córka miała 2 latka .żeby było śmiesznie przez 9 macy robił to nagminnie. …najpierw zdradzał a potem mówił że kocha ponad wszystko… Prosił na kolanach bym dała nam jeszcze jedną szansę….ale nie … Jak się zeszmacił to niech teraz idzie do tej drugiej… To nie była jednorazowa zdrada… Tylko że teraz został z palcem w nocniku. Bo Panna z którą mnie zdradzał ma męża heh ..teraz nie ma jej i nie ma mnie córki rodziny domu i ciepłych obiadków. Dziewczyny nie dajcie się !! Facet jak zdradzi zrobi to ponownie .pozdrseiam


Gość | 14 października 2017, 21:45

Co za żenada


Gość | 14 października 2017, 20:57

Przepraszam, z jakim Pawłem miała by być Magda? Jej były mężczyzna ma na imię Olek, a obecny (prawnik) to Andrzej


Dodaj komentarz
×