Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 20.04.2018

Omenaa Mensah w jesiennym nastroju. Torebka, którą dobrała do stroju, to obiekt pożądania niejednej dziewczyny

Weronika Książkiewicz i Omenaa Mensah paparazzi


Torebka Gucci Omeny Mensah

Omenaa Mensah ma taką figurę, że czego by na siebie nie włożyła, wygląda dobrze. Mogą to być zwyczajne dżinsy i szpilki, ale jeszcze lepiej wszystkie atuty jej strzelistej sylwetki widać w ubraniach o kroju blisko ciała, eksponujących zgrabne nogi.

W takiej właśnie stylizacji Omenaa pojawiła się w ostatni poniedziałek października w „Dzień dobry TVN„. W studiu towarzyszyli jej projektant Tomasz Olejniczak i aktorka Weronika Książkiewicz. Wszyscy opowiadali o najnowszym projekcie fundacji Omeny, charytatywnym kalendarzu z gwiazdami, który powstawał w Maroku. Dochód z jego sprzedaży powędruje na rzecz budowy szkół dla dzieci w Ghanie.

Omenaa miała na sobie biały T-shirt z nadrukiem z kolekcji stworzonej dla Mustache.pl (zysk ze sprzedaży zasila konto fundacji Omeny, a cały dochód zostanie przekazany na budowę szkoły w Ghanie), skórzaną spódnicę i klasyczne szpilki. Wychodząc ze studia „DDTVN”, włożyła jeszcze czarną ramoneskę i szary szal. Najważniejszym jednak akcentem stroju okazała się przepastna torebka Gucci, model Miss GG, w kolorze brązowym. To ciekawy wybór, ale i trudne kolorystyczne połączenie: czerń nie zawsze bowiem dobrze wygląda z brązem, ale w tym stroju akurat dobrze razem zagrały.

Cena torebki Gucci Omeny Mensah to ok. 6400 złotych. Warta jest takiego wydatku?

Zobacz także: Tylko u nas! Omenaa i inne gwiazdy na lotnisku. Postawiły na wygodne stroje, ale w ich stylizacjach nie brakowało modnych akcentów

OmOmenaa Mensah (fot. ONS)enaa Mensah (fot. ONS)

Omenaa Mensah z torbą Gucci Miss GG (fot. ONS)

Torba Gucci Miss GG, cena ok. 1230 funtów

Torba Gucci Miss GG, cena: 1230 funtów (ok. 6400 zł)

Ile kosztuje twoja ulubiona torebka?Komentarzy: 1


click the next post | 29 listopada 2015, 11:43

It is also a great way to increase the number of followers you have as it will be exposing your words to people interested in the topics that you love to write about. These can be used directly in your office, when you are at business meetings, or even as tradeshow giveaways. That is why you should focus on having social media success in your business.
click the next post [url=http://www.lidu99.com/space-uid-49277.html]click the next post[/url]


Dodaj komentarz
×