Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 17.12.2017

Tak się kończy afera blokady samochodu prezydenta. Jego córka opłaciła mandat [Zdjęcia]

Kinga Duda płaci mandat za ojca


Kinga Duda opłaciła mandat swojego ojca

Kilka dni temu polskie media obiegła informacja, która jako pierwsza została podana przez dziennikarzy Gazety Krakowskiej. Na łamach dziennika została opisana historia samochodu Andrzeja Dudy. Źle zaparkowane prywatne auto prezydenta od kilku miesięcy stało przy ulicy Turystycznej w Krakowie, niedaleko mieszkania prezydenckiej pary. Na koła samochodu nałożono blokadę. Czerwony golf nie był potrzebny Andrzejowi Dudzie – odkąd został najważniejszą osobą w państwie, w służbowe i prywatne podróże wybiera się służbową limuzyną. Ostatnio zabrał nią córkę na tor gokartowy.

Zobacz: Kinga Duda skończyła 20 lat! Swoje urodziny spędziła z Andrzejem Dudą, który przygotował dla niej nietypową niespodziankę

Finał historii ze źle zaparkowanym autem prezydenta ma już swój koniec, który na zdjęciach uwiecznili paparazzi. Przy udziale straży miejskiej samochód odebrała Kinga Duda. Córka głowy państwa pojawiła się na miejscu w towarzystwie ochroniarzy. Opłaciła mandat, który został wystawiony przez pracowników straży, poczekała na zdjęcie blokady z auta i odjechała z nietęgą miną z miejsca zdarzenia.

Komu z nas nie zdarzyła się kiedyś podobna sytuacja? Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi 😉 Zobaczcie zdjęcia z całego zajścia.

Kim są Kinga i Agata Duda, fot. ONS

Kinga Duda opłaciła mandat swojego taty

 

 

Ile mandatów w życiu otrzymałeś/aś?Komentarzy: 4


Gość | 5 maja 2016, 19:52

Ludzie co wy się czepiacie nawet bez makijażu jest śliczna.


J.baar | 18 grudnia 2015, 14:24

To nie jest makijaż. to TAPETA. Żenada. Powiedziałabym nawet, że skandal…


Olek | 18 grudnia 2015, 11:10

Teraz wszystkie brukowce które pisały: Prezydent źle zaparkował auto powinny czytelników i Prezydenta przeprosić! Ale to chyba za 1000 lat w tej postkomunie.


Gość | 17 grudnia 2015, 18:46

kto ją tak umalował co za tapeta i jak źle nałożony podkład!


Dodaj komentarz
×