Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 14.12.2017

Smutna Kim Kardashian bez makijażu w Nowym Jorku. Gwiazda wraz z córką uciekały przed paparazzi

Kim Kardashian i North West wychodzi z apartamentu


Kim Kardashian i North West wychodzą z apartamentu w Nowym Jorku

O tej rodzinie słyszeli chyba wszyscy. Chodzi oczywiście o Kardashianów. Dzięki reality show z ich rodziną, poznał ich cały świat. Najbardziej znana jest Kim, ale i jej siostry nie pozostają w tyle.

Zobacz: Kardashianki całe w złocie na pokazie Balmain. Tym razem Kourtney przebiła Kim!

Tymczasem nie tak dawno Kim Kardashian została napadnięta i okradziona. Wszystko to miało miejsce w czasie, gdy wraz z mężem Kanye Westem przebywała w Paryżu. Kim skradziono wiele cennych rzeczy, a o ten czyn obwiniano szefa ochrony znanego małżeństwa. Teraz Kim i Kanye są już w Stanach Zjednoczonych. Paparazzi zrobili zdjęcia, kiedy celebrytka wraz ze swoją córką North West opuszczały apartament mieszczący się w Nowym Jorku.

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia Kim i jej córki.

Zobacz: Krzysztof Gojdź ostro skrytykował Kim Kardashian! „Jak zostanie moją pacjentką w klinice w Nowym Jorku postawię bardziej na naturę…” 

..October 6 2016, New York City..Kim Kardashian carries her daughter North West as she leaves her downtown Manhttan apartment on October 6 2016 in New York City..

Kim Kardashian z córką North West wychodzą z apartamentu

Czy lubisz Kim Kardashian?Komentarzy: 2


Gość | 20 października 2016, 14:33

ta kobieta pokazała juz wszystko łącznie ze swoją waginą a teraz się zasłania i chowa ? nooo nieee mogę to już nie jest zakłamana idiotka to mega idiotka


Gość | 7 października 2016, 19:58

Kanye chyba nie było w Paryżu z Kim…


Dodaj komentarz
×