Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.02.2018

Wytrwali Paparazzi dopięli swego! Przyłapali Eda Sheerana z ukochaną!

Ed Sheeran, dziewczyna


Ed Sheeran z partnerką

Ed Sheeran to bezwarunkowo idol nastolatek 2017 roku. Ten skromny i niepozorny Brytyjczyk rozpoczął swoją karierę od wydania w czerwcu 2011 roku swojego pierwszego singla – „The A Team”, który zadebiutował na trzecim miejscu brytyjskiej listy przebojów. Od tego czasu rozpoczął się wielki BOOM na Eda, który trwa do dziś.

Gwiazdor, pomimo nieprawdopodobnego sukcesu i wielkiej popularności, która przyszła razem z nim pozostał nadal nieco nieśmiałym, skromnym chłopakiem, który nie czuje się komfortowo na ściankach czy oficjalnych bankietach. Ta niechęć do blasku fleszy i sławy jest tak silna, że artysta w grudniu 2015 roku ogłosił przerwę od mediów społecznościowych.

Od ponad dwóch lat Ed spotyka się ze swoją szkolną miłością Cherry Seaborn, z którą zszedł się w 2015 roku. W wywiadach muzyk mówił jak bardzo cieszy się, że jego relacja jest z dala od całego medialnego zamętu.

Para przyłapana została przez paparazzi jak wracali z kolacji. Oboje niezbyt zadowoleni z nagłego zainteresowania zasłaniali twarze i nie chcieli pozować fotografom. Cherry miała na sobie czarne ogrodniczki i białą bluzę, Ed granatowe dżinsy i czarną kurtkę i bluzę.

Lubimy takie bezpretensjonalne pary.

Ed Sheeran uzależniony od alkoholu?! Idol nastolatek zdobył się na niezwykle szczere wyznanie o swoim nałogu!

 

Taylor Swift obraziła Eda Sheerana w nowej piosence. Odpowiedział jej ciętą ripostą

 

 

Czy lubisz piosenki Eda Sheerana?Komentarzy: 2


Kiciuśa ed shreden | 30 listopada 2017, 14:19

No spoko


Gg | 29 listopada 2017, 18:35

Kto go wypromowal zwykly przecietniak


Dodaj komentarz
×