NewsySkandal na meczu w Albanii. Polski piłkarz trafiony kamieniem w głowę! [ZDJĘCIA + WIDEO]

Skandal na meczu w Albanii. Polski piłkarz trafiony kamieniem w głowę! [ZDJĘCIA + WIDEO]

Ondrej Duda z Legii Warszawy rzucony kamieniem w głowę w Albanii
Ewelina Buchnajzer
30.07.2015 22:46, aktualizacja: 30.07.2015 23:09

Dziś w albańskiej Tiranie został rozegrany mecz III rundy Ligi Europy pomiędzy Legią Warszawą i FK Kukesi.

Kiedy na prowadzenie (1:2) wysunęli się polscy piłkarze, nagle z trybun ktoś rzucił kamieniem w stronę boiska. Pech chciał, że trafił on w Ondreja Dudę. Feralne zdarzenie miało miejsce w 51. minucie, po czym mecz został przerwany, a piłkarze zeszli z boiska i udali się w stronę szatni.

Ranny zawodnik został otoczony opieką medyczną, obandażowano mu głowę i na noszach zniesiony z boiska. Na szczęście uderzenie nie okazało się mocne, ponieważ już po kilkunastu minutach Ondrej Duda o własnych siłach zszedł do szatni.

Nieoficjalnie mówi się, że już podczas pierwszej połowy meczu dochodziło do nagannych zachowań ze strony gospodarzy. Co jakiś czas na murawę rzucano dziwne przedmioty, ale arbiter nie reagował. Być może właśnie brak reakcji zachęcił kibiców do kontynuacji takich zachowań.

Najprawdopodobniej gospodarze zostaną ukarani walkowerem.