Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.02.2018

Marcin Gortat i Alicja Bachleda-Curuś przestali się ukrywać!

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat są w związku


Marcin Gortat i Alicja Bachleda-Curuś nie ukrywają swojego związku

O związku Alicji Bachledy-Curuś i Marcina Gortata mówi się od dawna. Para zamiast stanowczo zdementować plotki wolała podsycać emocje publikując coraz to bardziej intrygujące zdjęcia. Spore zamieszanie wywołała wspólna kolacja z polskimi lekkoatletami, spędzona razem Wielkanoc czy udział Alicji w meczu drużyny Marcina, który rozgrywany był na drugim końcu USA.

Życie na gorąco twierdzi, że „para już się nie ukrywa”, a co więcej, publikuje kilka dowodów, które mają być potwierdzeniem ich tezy.

Piękny ogród, kilka sypialni… Taką willę dla Alicji Bachledy-Curuś szykuje Marcin Gortat!

Marcin towarzyszył Alicji podczas wizyty w Polsce w ramach festiwalu Kino Letnie Sopot-Zakopane 2017. Tygodnik zauważa, że „to on zabrał Alicję z lotniska do jej krakowskiego mieszkania”. Co było dalej?

Tam oboje spędzili tylko kilkanaście minut. Najpierw z kamienicy z walizkami wyszedł Marcin Gortat, który zapakował bagaże do swojego auta. Kilka minut później pojawiła się Alicja. Uśmiechnięta i rozluźniona rozmawiała przez telefon i szybko wsiadła do samochodu. Tu, gdy już skończyła rozmowę, nadal z uśmiechem na twarzy zwróciła się w stronę koszykarza.

Pozostaje nam tylko czekać na oficjalne potwierdzenie informacji jakimś wspólnym,namiętnym zdjęciem na przykład na Instagramie.

Marcin Gortat komplementuje Alicję Bachledę-Curuś na Instagramie

Martin Gortat i Alicja Bachleda-Curuś są parą?

Martin Gortat i Alicja Bachleda-Curuś są parą?

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat są parą - dowody

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat są parą – dowody

Czy Alicja Bachleda-Curuś jest dobrą aktorką?Komentarzy: 7


Gość | 13 lipca 2017, 19:11

Do gościa od używanych kobiet, czyli jesteś prawiczkiem?


Gość | 13 lipca 2017, 14:58

Do poprzednika ,Ty nie lubisz uzywanych kobiet ,a czy czasem ty tez juz nie jestes uzywany?
A gdzie w dzissejszych czasach znajdziesz nieuzywana? chyba ,ze taka ktora ma 5 lat


Gość | 13 lipca 2017, 14:50

niech się kochają tak do końca świata, to jest najpiękniejsze!!!!życzę im z całego serca! i nikomu nic do tego! są super parą, mądrą, piękną i nie robią nic na pokaz. To jest ich życie, dajcie im wolność w ich uczuciach. Naprawdę żeby im się ułożyło bo są stworzeni dla siebie.


Gość | 13 lipca 2017, 14:01

A ja tam nie lubię używanych kobiet. Jakoś samo myślenie o tym, że inny facet zagłębiał się w temat przede mną, obrzydza mnie. Ale widocznie inni nie mają z tym problemu.


Gośćasa | 13 lipca 2017, 10:27

takie gosciu piszesz brednie, ze zygac sie chce widac, ze zazdrosc cie sciska , dlatego twoj jad pluje


Gośćasa | 13 lipca 2017, 10:25

sa wolni wiec nie ma zadnych przeszkod


Gość | 13 lipca 2017, 09:13

DWOJE WILCZUROW SIE DOPASOWALO COLIN FARELL BYL ZA DELIKATNY DLA NIEJ, ON TYLKO NIECHCACY MACHNAL JEJ DZIECKO.PO PROSTU PRZEZ PRZYPADEK, A ONA SIE NA TO ZALAPALA.,MYSLAC ZE, ZE WZGLEU NA DZIECKO ZATRZYMA GO PRZY SOBIE NA STALE A TU KROTKO PO TYM CZAR PRYSL. TERAZ TEN OBECNY WIELKOLUD DO NIEJ PASUJE JAK ZNALAZL.


Dodaj komentarz
×