Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.03.2018

Zosia Ślotała po urodzeniu córki: „To najpiękniejsza zmiana w moim życiu”. Mamy wideo!

Zosia Ślotała


Zosia Ślotała jako młoda mama

Zosia Ślotała gościła dzisiaj w materiale Dzień Dobry TVN. Razem z Ulą Chińcz rozmawiały o zmianach jakie zaszły w życiu stylistki. Na czas ciąży Zosia przerwała pracę, ale jak niedawno wspomniała chciałaby jak najszybciej do niej wrócić.

Zobacz: Zosia Ślotała wraca do pracy. Czy Kamil zajmie się małą Ranią? [wideo]

Odkąd dowiedziała się, że zostanie mamą zaczęła bardzo interesować się modą dziecięcą. Postanowiła założyć nawet tematycznego bloga , na którym dzieli się swoimi szczęśliwymi chwilami. Czy znana polska stylistka będzie chciała się przebranżowić z mody dla dorosłych na modę dziecięcą?

Ja to traktuje, bardziej jako dodatek, bo chciałabym jak najbardziej zostać w modzie, ale zająć się także dziecięcymi tematami, ponieważ teraz są mi bardzo bliskie.

A jak zapatruje się wydarzenia, które wydarzyły się w jej życiu przez ostatni rok? Włączając w to narzeczonego, dziecko oraz bloga o tematyce dziecięcej:

Jest to najpiękniejsza zmiana w moim życiu.

A co w byciu mamą zaskoczyło ją najbardziej?

Począwszy od fizycznego stanu po samym porodzie (…) po naukę dzielenia czasu, który sobie wcześniej poświęcałaś na czas, który poświęcasz dziecku.

Opowiedziała również o swoim partnerze, Kamilu Haidarze, wspierającym ją i zakochanym w swojej córce. Wspomniała również o… Dodzie! Dlaczego? Ponieważ będą rodziną, brat bliźniak Kamila, Emil Haidar jest w związku z wokalistką:

Na pewno będziemy spotykać na Wielkanoc, na święta.

 

 

Zosia Ślotała

Zosia Ślotała

 

 Komentarzy: 1


[email protected] | 10 września 2015, 22:07

Stara lampucera i Zosia…


Dodaj komentarz
×