Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 20.01.2018

Z ostatniej chwili! Zwycięzcą „Mam Talent” został…

ons


Zwycięzca mógł być tylko jeden i został nim Adrian Makar! Chłopiec, którego opuścili rodzice i który wychował się w domu dziecka wygrał Mam Talent 2014!

Wielki Finał Mam Talent za nami. Na początku Agnieszka Chylińska poślizgnęła się na scenie i zgubiła kolczyki. Z sobie tylko właściwym wdziękiem podniosła kolczyk i umieściła tam, gdzie być powinien.

Zobacz: Agnieszka Chylińska miała niezłe wejście w finale Mam Talent!

Dziś w szranki stanęli: Łukasz Świrk, Krzysztof i Jan, Adrian Lipiński ‚Lipskee’, Lowzar, Berenika Nienadowska, Julia Olędzka,Adrian Makar, Acroart, Alter Trio, Mateusz Guzowski.

Mateusz Guzowski zebrał świetne recenzje jury. Najbardziej oczarowane występem Acroart były Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak. Występ Alter Trio był perfekcyjny pod każdym względem. Publiczność oklaskiwała ich na stojąco, a Agnieszka i Małgorzata nie mogły z nich spuścić wzroku. Krzysztof i Jan zaprezentowali pokaz… aerodynamiczny! Chylińska określiła ich występ jako „romantyczno-sensualny”. Adrian „Lipskee” Lipiński pokazał prawdziwy kunszt taneczny. Nie obyło się bez efektów ekwilibrystycznych. Adrian Makar, który wychował się w domu dziecka, wykonał wykonał utwór Josha Grobana „You raise me up”. Występ na rurze Bereniki Nienadowskiej najbardziej spodobał się Agnieszce. Występ zespołu Lowzar najbardziej przypadł do gustu Agustinowi. Małgorzata porównała ich do nieokiełznanego żywiołu. Julia Olędzka zaśpiewała piosenkę Sia – „Chandelier”. Na scenie pojawiła się też siostra Juli. Płakała ze wzruszenia. Ostatni swoje umiejętności zaprezentował Łukasz Świrk. To był prawdziwy mini-spektakl.

Jednak zwycięzca mógł być tylko jeden i został nim Adrian Makar!

Adrian Makar Fot. ons

Adrian Makar
Fot. ons
Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×