Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 20.04.2018

Wyciekło do sieci bardzo ciekawe zdjęcie z tajemniczych urodzin Jennifer Aniston! Zabawiła się zacnie!Jedyne zdjęcie z urodzin Jennifer Aniston trafiło do internetu

Jennifer Aniston – hollywoodzka „dziewczyna z sąsiedztwa” – nie wikła się w skandale, nie zmienia mężczyzn jak rękawiczki, zaś znana jest ze swojego profesjonalnego podejścia do pracy. Gwiazda chroni swoją prywatność, dlatego nie dziwi nas fakt, że nie znajdziemy w internecie zdjęć z jej 49 urodzin.

Informacja o imprezie urodzinowej Jennifer do ostatniej chwili trzymana była w tajemnicy, jednak dzięki Aleen Keshishian, menadżerce gwiazdy, możemy zobaczyć z kim aktorka celebrowała wejście w kolejny etap swojego życia.

Keshishian wrzuciła na swój profil na Instagramie słoneczne zdjęcie, na którym widać Jennifer z ośmioma przyjaciółkami, z których jedną jest Courtney Cox. Menadżerka byłej żony Brada Pitta podpisała fotkę:

Wszystkiego najlepszego dla mojej siostry z innej matki! Jennifer Aniston kocham Cię bardzo!

Okazuje się, że nie wszystkie gwiazdy świętują w seksownych kreacjach na ekskluzywnych imprezkach!

Śmietanka Hollywood na 60 urodzinach Ellen DeGeneres! Jennifer Aniston, Adele, J.Lo, Kim Kardashian, Jennifer Lawrence… Lepiej niż na Grammy!

Jennifer Aniston ma 49 lat i wygląda obłędnie! To zasługa diety, ćwiczeń i genialnych kosmetyków! Ujawniamy najbardziej skrywane sekrety gwiazdy!

Jennifer Aniston mieszka w prawdziwym pałacu! Zobaczcie co za powalający luksus!

Czy Jennifer Aniston i Justin Theroux tworzą ładną parę?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×