Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

Natalia Siwiec ma nowy telefon! iPhone 7 zamieniła na…

Natalia Siwiec telefon numer


Natalia Siwiec ma telefon Lenovo Moto Z

Natalia Siwiec kocha nowinki technologiczne. Gwiazda ma swojej kolekcji mnóstwo najnowszych gadżetów, często chwali się nimi jeszcze zanim paparazzi zauważą je u gwiazd Hollywood. Od kilku dni Miss Euro 2012 wrzuca na Instagram zdjęcia robione nowym modelem telefonu Lenovo. Seksowna modelka zamieniła swojego iPhone’a 7 na smartfon premium Lenovo Moto Z.

Telefon Natalii Siwiec ma mnóstwo zalet, których wciąż brakuje innym sprzętom. Lenovo Moto Z jest przede wszystkim rekordowo smukły – ma grubość zaledwie 5,2 mm, a bateria przy intensywnym korzystaniu wytrzymuje nawet do 12 godzin! Dla modelki to kluczowa korzyść. W końcu Natalia kocha aktywnie korzystać z wielu aplikacji, na czele z Instagramem i Facebookiem. Siwiec urzekł też stylowy zoom, który przypomina aparaty z dawnych czasów. Świetnie pasuje do stylizacji gwiazdy i sprawia, że jej zdjęcia nabierają modnego szczególnie w ostatnich latach stylu retro.

Za nowy telefon Natalia Siwiec musiała zapłacić ok. 3 tysięcy złotych. Sądząc po wpisach miłośniczki gadżetów, był to udany zakup.

Zobacz: Natalia Siwiec odpicowała willę na Boże Narodzenie! Sam salon robi ogromne wrażenie!

Numer telefonu do Natalii Siwiec. Jaki?

Numer telefonu do Natalii Siwiec. Jaki?

Telefon Natalii Siwiec to Lenovo Moto Z

Telefon Natalii Siwiec to Lenovo Moto Z

Lenovo Moto Z - nowy telefon Natalii Siwiec

Lenovo Moto Z – nowy telefon Natalii Siwiec

Natalia Siwiec zamieniła iPhone 7 na Lenovo Moto Z

Natalia Siwiec zamieniła iPhone 7 na Lenovo Moto Z

Podoba Ci się styl Natalii Siwiec?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×