Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.03.2018

Taylor Swift wygrała w sądzie sprawę o napastowanie seksualne. Wysokość odszkodowania jest szokująca

Taylor Swift wygrała w sądzie


Taylor Swift wygrała w sądzie sprawę o napastowanie seksualne

Ciągnąca się od 2013 roku sprawa o molestowanie, w której Taylor Swift oskarżyła Davida Muellera o napastowanie seksualne podczas koncertu w Denver została wreszcie zamknięta. Wyrokiem sądu, DJ, którego wokalistka posądziła o złapanie ją za pośladki został skazany i musi zapłacić Tay odszkodowanie. Kwota zasądzona wynosi… 1 dolara.

Tom Hiddleston pierwszy raz opowiedział o swoim związku z Taylor Swift! „Mieliśmy najlepszy czas…”

Wysokość odszkodowania może szokować, ale Swift od początku podkreślała, że nie walczy w sądzie o pieniądze – których jej przecież nie brakuje – tylko o swoją godność i o wszystkie kobiety, które podobne sprawy przegrywały, lub nie zdołały ich nawet doprowadzić przed sąd.

Postępowanie na sali sądowej rozpoczęło się w ubiegłym tygodniu i trwało sześć dni. W międzyczasie trwał również proces o zniesławienie, które David wytoczył autorce hitu Shake it off, oskarżając ją o pozbawienie go pracy przez całe to zamieszanie. Na szczęście dla Taylor, sędzia nie dał wmówić sobie podobnych bzdur. Po wysłuchaniu zeznań Muellera, matki Swift i samej zainteresowanej, sąd uznał winę muzyka i wydał wyrok na korzyść pięknej wokalistki.

Mam świadomość przywileju, jaki otrzymałam w życiu, społeczeństwie i tym, że jestem w stanie pokryć ogromny koszt bronienia siebie w procesie takim, jak ten. Mam nadzieję pomóc tym, których głosy powinny być usłyszane. Dlatego będę czynić darowizny w najbliższej przyszłości dla licznych organizacji, które pomagają ofiarom napastowania seksualnego w bronieniu się – napisała Taylor po usłyszeniu wyroku

Możemy jej tylko pogratulować. Podobne wykroczenia nie powinny być tolerowane, nieważne, czy chodzi o osobę publiczną, czy zwykłego człowieka. Brawo!

Gwiazdy przerażone wybuchem po koncercie Ariany Grande. Taylor Swift, Selena Gomez, Katy Perry

Taylor Swift wygrała w sądzie

Taylor Swift wygrała w sądzie

Taylor Swift wygrała w sądzie

Taylor Swift wygrała w sądzie

Taylor Swift ma polskiego sobowtóra - Dorotę Głowacką Lesień

Taylor Swift wygrała w sądzie

Słuchasz muzyki Taylor Swift?Komentarzy: 1


ala | 15 sierpnia 2017, 16:35

Facet nie powinien się tak zachowywać. Wprawdzie chwilę wcześniej robiła mu loda ale to jednak nie oznacza przyzwolenia na bezceremonialne obłapianie. Są jakieś granice!


Dodaj komentarz
×