Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.03.2018

„Taniec z gwiazdami”: Mnóstwo niespodzianek, wyjątkowe stylizacje i ciekawe oceny jury [relacja na żywo]

ikona


Trwa właśnie 3. odcinek polsatowskiego show „Taniec z gwiazdami”. W poprzednim odcinku odpadł Andrzej Nejman i Hanna Żudziewicz (zobacz: „Taniec z Gwiazdami”: Ta para już nie zatańczy w trzecim odcinku).

Na swoje miejsce wrócił również Michał Malitowski, który tydzień temu był na turnieju tańca i nie mógł uczestniczyć w programie, ale zastąpił go tancerz i projektant – Robert Kupisz.

Jako pierwsza para na parkiecie pokazali się Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska. Zaprezentowali się w stylu Kill Billa, a zatańczyli pasodoble. Jury nie było zachwycone ich występem.

fot. AKPA

Następna para to Kamila Szczawińska i Robert Kochanek. Zatańczyli walca wiedeńskiego do słynnej sceny z nenufarami z Nocy i dni.

Kamilo, tańczyłaś w podskokach, a walca się tak nie tańczy! – powiedziała Iwona.

Teraz czas na taniec Norbiego i Niny Tyrki – czyli występ w stylu Muppet Show! Iwona powiedziała, że Norbi tańczy wszystkie tańce tak samo, a Michał bił brawo, ponieważ piosenkarzowi udało się zatańczyć jeden krok prawidłowo. Na koniec autor przeboju „Kobiety s ą gorące” dogryzł jurorom i powiedział, że on tak tańczy jak oni śpiewają. Dostali 20 punktów.

fot. AKPA

Następni są Sylwia Juszczak i Kamil Kurczko, którzy zatańczyli jivea w stylistyce Pulp Fiction! Aktorka często się myliła, ale Andrzej dodał, że bardzo dużo nauczył się od pierwszego odcinka.

fot. AKPA

Kolejna para to Ewa Kasprzyk i Jan Kliment. Pokazali taniec do muzyki z Casablanki. Iwona skrytykowała aktorkę za ramę i postawę. Dała im tylko 3 punkty.

fot. AKPA

Na parkiet wkroczyli kolejni uczestnicy – Łukasz Garlicki i Magdalena Soszyńska. Ta para zaprezentowała się dość dobrze, ale w ich tańcu nie było fajerwerków.

Teraz Ada Fijał  i Krzysztof Hulboj, dostali łącznie 30 punktów. A zatańczyli do piosenki Adele, Skyfall. Te kultową piosenkę zaśpiewała Paulla.

W końcu przyszedł czas na najlepszą parę tej edycji – Tatianę Okupnik i Tomasza Barańskiego „Za dużo było wszystkiego. Za bardzo upszczone, za duży bałagan na parkiecie, ale całość – genialna” – powiedziała Iwona. Para Zdobyła 37 punktów.

fot. AKPA

 Grzegorz Łapanowski i Walerija zatańczyli walca do „Dumki na dwa serca”. Michał powiedział, że Grzegorzowi lepiej wychodzą tańce latynoamerykańskie, a Iwona dodała, że ma pracować nad ramą. Jury przyznało im 30 punktów.

fot. AKPA

Przyszedł czas na ostatnią parę dzisiejszego odcinka – Julię Pogrebińskiej i Rafała Maseraka. Ich taniec był bardzo energiczny. Pozwolili sobie nawet na to, by wejść na stół jurorski i zatańczyć na n im kilka kroków. Była energia i power, ale brakowało kroków podstawowych – powiedział Michał.

Cudownie zachowane proporcje, fajnie, subtelnie, wszystko było na swoim miejscu. I zakazała Michałowi dać mniej niż 10 punktów – dodała Iwona.

A Andrzej Grabowski ułożył wierszyk, który wyrecytował na wizji. Para łącznie otrzymała 39 punktów.

Z programem pożegnali się Norbi i  Nina Tyrka.

scena z: Norbi, Nina Tyrka, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPAKomentarzy: 0


Dodaj komentarz
×