Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.03.2018

Polsat przygotował bombę na wiosnę! W „Tańcu z gwiazdami” zobaczymy gwiazdę TVN!

Jury Tańca z gwiazdami bez Beaty Tyszkiewicz


Renata Kaczoruk wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”

Renata Kaczoruk jest bez wątpienia jedną z najlepiej zarabiających polskich modelek. Odnosi też ogromne sukcesy na międzynarodowym rynku modowym i nie da się ukryć, że jest śliczna jak z obrazka. W modelingu osiągnęła już naprawdę wiele, nic więc dziwnego, że chce spróbować sił w zupełnie nowej dziedzinie.

Po Azji Express Kaczoruk nie miała zbyt dobrej prasy, a komentarze widzów pozostawiały wiele do życzenia. W Tańcu z Gwiazdami będzie za to mogła pokazać na co naprawdę ją stać:

Zainteresowanie wiosenną edycją wśród celebrytów jest naprawdę duże. Organizatorzy dopinają jeszcze szczegóły obsady, ale występ Renaty jest już pewny. Renia jest bardzo podekscytowana i liczy na świetną przygodę  – poinformowało źródło Faktu

Ciekawe z kim Renata Kaczoruk zatańczy w Tańcu z gwiazdami… Macie swoje typy?

Ósma edycja popularnego show zadebiutuje na antenie Polsatu już 1 marca, a pełną listę uczestników i ich partnerów powinniśmy poznać już pod koniec stycznia. Czekacie?

Internautka obraża Renatę Kaczoruk: „Jesteś anorektyczką!”. Modelka nie wytrzymała i odpowiedziała. Jej komentarz miażdży!

Renata Kaczoruk jak rasowa foczka kusi boskim ciałem namaczając się w luksusowej wannie!

Rozebrana Renata Kaczoruk wysyła gorącą miłość z egzotycznych Filipin! Renulka wyraźnie czuje już święta!

Czy lubisz „Taniec z gwiazdami”?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×