Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

Amerykańska seksbomba wyszła za mąż! Kreacja ze ślubu olśniewająca, ale ta z wesela powala na łopatki!

Kate Upton wyszła za mąż


Ślub Kate Upton. Zdjęcia w sukniach

Co to był za ślub! Kate Upton wyszła za mąż w 2017 roku we Włoszech – 25-letnia aktorka i modelka powiedziała sakramentalne „tak” na oczach całej rodziny i wszystkich najbliższych Jej wybrankiem jest sportowiec Justin Verlander.

Choć para jest po ślubie już niemal pół roku, dopiero teraz Kate pochwaliła się na swoim Instagramie olśniewającymi zdjęciami z ceremonii i przyjęcia weselnego. W kościele miała na sobie tradycyjną białą suknię od Valentino – kilka warstw tiulu i koronek, imponujący welon, diamentowa biżuteria. Wyglądała zjawiskowo, a na zdjęciach z córeczką obie prezentują się jak księżniczki z bajki. Prawdziwe wrażenie robi jednak suknia, którą Upton założyła na swoje wesele.

Suknia z delikatnej koronki w greckim stylu od Christy Rilling sprawiła, że Kate wyglądała jak bogini. Pięknie wyeksponowany dekolt, podkreślona talia, odkryte ramiona, w tym specjalnym dniu bez wątpienia grała pierwsze skrzypce i nie sposób było oderwać od niej wzroku.

Poza ślubnymi kreacjami Kate pochwaliła się też szpilkami, które nosiła tego wieczoru, a także wpuściła fanów „za kulisy”, pokazując jak wyglądało przyjęcie weselne, gdzie się odbyło oraz jak prezentował się w tym wyjątkowym dniu jej ukochany partner. Było luksusowo i elegancko, ale ze smakiem!

Jak wam się podoba?

Największy przystojniak z Top Model pokazał swoją dziewczynę! Dorównuje mu urodą?

Zmysłowa miss została projektantką! W jej sukienkach chodzi wiele polskich gwiazd!

Jane Fonda, Natalie Portman i Kate Upton na oscarowym after party

Chciałbyś wziąć ślub w Las Vegas?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×