Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

Tak wyglądał ślub Agnieszki i Roberta z „Rolnik szuka żony”! [DUŻO ZDJĘĆ]

Ślub Agnieszki i Roberta z Rolnik Szuka Żony


Ślub Agnieszki i Roberta Filochowskiego z „Rolnik szuka żony”

Mówi się, że życie to nie bajka, jednak historia Agnieszki i Roberta – uczestnika programu Rolnik szuka żony – jest dowodem na to, że wszystko jest możliwe. Druga edycja show zakończyła się spektakularnym sukcesem. Uczestnik programu odnalazł swoją wielką miłość!

Para nie zwlekała z udokumentowaniem swojego uczucia na papierze zbyt długo i w minione święta wielkanocne pobrali się! Na uroczystość zaproszona została prowadząca program, Martę Manowską oraz uczestnicy drugiej edycji.

Dzisiaj na Facebooku pojawiły się urocze zdjęcia z tego szczególnego dla nich dnia. Na oficjalnym profilu Rolnik Szuka Żony nie brakuje fotografii z ceremonii, ślubnej i przyjęcia weselnego, na którym małżonkowie bawili się w gronie najbliższych.

Człowiek nie zna Was osobiście a cieszy się jak głupi 🙂 wszystkiego najlepszego, przed Wami wiele lat wspólnego szczęścia:) super! – napisała jedna z internautek

My także przyłączamy się do życzeń. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

Jak wam się podobają zdjęcia? Uważacie, że Robert i Agnieszka pasują do siebie?

Zobacz: Wow! Agnieszka i Robert z „Rolnik szuka żony” są już po ślubie!

Agnieszka i Robert Filochowscy - zdjęcia ze ślubu

Agnieszka i Robert Filochowscy – zdjęcia ze ślubu

Jesteś fanem programu Rolnik szuka żony?Komentarzy: 1


Gość | 7 kwietnia 2016, 15:20

WIELKIE GRATULACJE !!! A, Agnieszka jakaś jest duża, ale czy w ciąży czy nie, to nie nasza sprawa. Tym większe gratulacje.Na wsi zmiana pokoleniowa najważniejsza. Będą mieli nastepcę


Dodaj komentarz
×