Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 20.01.2018

„Shopping Queen”: trzy blogerki walczyły o prowadzenie nowego programu. Jedna już odpadła z rywalizacji

Jessica Mercedes, Kasia Tusk i Maffashion


Shopping Queen to program przygotowywany przez Polsat Cafe – startujące w nim osoby będą musiały przygotować kilka stylizacji wybranych w galerii handlowej, a efekty ich zmagań oceniać będą osoby związane ze światem mody. Poprowadzić show miało szansę kilka modowych blogerek. Ale już wiadomo, że na pewno nie poprowadzi go Julia Kuczyńska, czyli blogerka Maffashion. Jak powiedziała w jednym z wywiadów, nie podjęła tego wyzwania ponieważ ma zbyt wiele innych zobowiązań, którym musi poświęcić najbliższe miesiące.

Odrzuciłam propozycję z uwagi na brak czasu i za dużo innych zajęć. Nie chcę też udawać specjalistki modowej, gdyż to co robię sama, na moim blogu etc., to tylko i wyłącznie moje wyczucie estetyki i nie musi się wszystkim podobać. Nie kieruję się aż tak tym co powinno, a co nie powinno się nosić bo np. jest obecnie hot – stwierdziła Maffashion dla AfterParty.pl.

Shopping Queen nadal mają dużą szansę poprowadzić Kasia Tusk lub Jessica Mercedes. A Wy kogo byście najchętniej widzieli w tym programie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×