Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.03.2018

Shakira odwołuje wszystkie koncerty! Dramatyczne oświadczenie gwiazdy ujawnia przerażające okoliczności związane z przerwaną trasą!

Shakira odwołuje koncerty


Shakira ma poważne problemy ze zdrowiem

Po długiej przerwie od sceny, 26 maja Shakira znów zaprezentowała swoim fanom kawałek gorącej, latynoskiej duszy i przedstawiła album El Dorado. Gwiazda, która ma setki fanów na całym świecie ruszyła w trasę koncertową, ale wygląda na to, że nieprędko zobaczymy ją znów w akcji – piękna diwa odwołuje koncerty, jeden po drugim. Najpierw Niemcy, teraz Paryż… Jak się okazuje, ma poważne problemy ze zdrowiem.

Pod koniec października, podczas prób, poczułam dziwną chrypkę, która przeszkodziła mi w śpiewaniu. Lekarze, po zbadaniu, odkryli krwotok na prawej strunie głosowej. Niestety krwawienie nie ustępuje, a mój koszmar trwa. Bardzo boli mnie to, że nie zaśpiewam w tym miesiącu dla tych, którzy zrobili wszystko, co możliwe, aby dostać bilety i towarzyszyć mi w różnych krajach Europy. W związku z tym, z ciężkim sercem, muszę ogłosić, że jestem zobowiązana do odroczenia mojej europejskiej trasy koncertowej do 2018 r. Dziękuję moim fanom na całym świecie za ich zrozumienie i lojalność. Mam nadzieję, że uda mi się pokonać tę trudną próbę i jak najszybciej powrócić na scenę, by po raz kolejny usłyszeć wasze głosy śpiewające razem z moim. Kocham was wszystkich bardzo i zawsze będę pamiętać tych, którzy byli po mojej stronie w tym czasie, oferując przyjaźń i uczucie – napisała w łamiącym serce oświadczeniu

Mamy nadzieję, że szybko wróci do zdrowia!

Czy to koniec idealnej miłości Shakiry i Gerarda Pique? Gwiazda wyprowadziła się z domu? Jest oficjalny komentarz!

Gorąca Shakira bez makijażu pręży swoje ciało na siłowni! Tak dba o swój słynny perfekcyjny brzuch [WIDEO]

To Shakira czy Małgorzata Rozenek?! Perfekcyjna po przebudzeniu wygląda jak latynoska seksbomba!

Najlepsza piosenka Shakiry to…Komentarzy: 4


Monia | 15 listopada 2017, 22:45

Wspaniala piosenkarka i kobieta.Niech szybko wraca do zdrowia .Czekamy!


Gość | 15 listopada 2017, 22:17

Nic specjalnego są lepsi od niej i tyle.


Gość | 15 listopada 2017, 19:43

Bardzo lubię jej muzykę trupa ruszy


Gość | 15 listopada 2017, 17:17

Nic dziwnego ze chrypa i krwotok krtani jak wyje jak koza .. wogole to słucha ktoś tego gowna


Dodaj komentarz
×