Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.02.2018

Sebastian Kulczyk SAM na pokazie Bizuu! Miliarder imprezował w doborowym towarzystwie gwiazd! Co się stało z jego atrakcyjną Katarzyną?

Sebastian Kulczyk Bizuu


Sebastian Kulczyk na pokazie Bizuu w towarzystwie gwiazd

Małżeństwo Sebastiana Kulczyka i Katarzyny Jordan, po prawie siedmiu latach przeszło do historii. Jak donosiły portale plotkarskie, rozwód jednego z najbogatszych Polaków, przebiegał w zgodzie oraz odbył się w Londynie, z dala od medialnego zgiełku.

Podczas trwania małżeństwa Sebastian odziedziczył po swoim ojcu Janie Kulczyku niewyobrażalną fortunę, zatem nawet jako rozwodnik był najlepsza partia w Polsce. Jak twierdziło Party, Sebastian szybko znalazł nową miłość! Podobno spotykał się modelką Katarzyną Danysz, która kiedyś pozowała do Playboya, natomiast prywatnie jest mamą dwojga dzieci. Tabloidy donosiły również, że miliarder przedstawił swoją ukochaną znajomym, a także podobno mieli  spędzić wspólne wakacje na Malediwach.

Po powrocie z urlopu Katarzyna dostała od Sebastiana prezent – apartament w centrum Warszawy – donosiło Party.

Nie wiemy czy Sebastian Kulczyk nadal jest w związku z piękną Katarzyną. Zastanawiający jest jednak fakt, że miliarder pojawił się ostatnio samotnie na pokazie nowej kolekcji marki BIZUU. Sebastian cały wieczór spędził w towarzystwie pięknych dam – Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej oraz Natalii Siwiec.

Gratulujemy świetnego gustu!

Kolejny rozwód w rodzinie Kulczyków? Magazyn ujawnił szczegóły

Piękny gest Dominiki i Sebastiana Kulczyków. Przekazali (szok!) 100 milionów złotych na szczytny cel!

Sebastian Kulczyk spotka się z piękną modelką i gwiazdą „Playboya”! W prezencie dał jej… luksusowy apartament [GORĄCE ZDJĘCIA]

Kogo z rodzeństwa Kulczyków cenisz bardziej?Komentarzy: 3


Gość | 13 lutego 2018, 16:13

Z Kasią to on już nie jest.


Gość | 12 lutego 2018, 19:05

A podobno nie lubi być w centrum fleszy – nowy celebryta


Anna | 12 lutego 2018, 18:24

Kasia pewnie została z dziećmi w domu jak na mame przystało !!!! Nie musi zgrywać celebrytki – brawo dla niej za postawę


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×