Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

Rolnik znalazł żonę i spodziewa się dziecka! Pokazał piękne zdjęcie ciężarnej ukochanej!

Rolnik szuka żony 3 uczestnicy


Paweł Szakiewicz zostanie ojcem

Paweł Szakiewicz, znany z pierwszej edycji programu Rolnik szuka żony, razem ze swoją żoną Martyną spodziewają się dziecka! Uszczęśliwiony tatuś udostępnił na swoim Facebooku zdjęcie rosnącego brzuszka swojej partnerki. Na fotografii widać brzuszek i dłonie na nim położone – najmniejsza z nich to rączka synka Martyny, Jasia.

Para wzięła ślub w czerwcu 2016 roku. Był to zaskakujący twist w akcji, bo Paweł  oświadczył się dziewczynie, która była koleżanką jego pierwszej miłości. Szczegóły tej historii ujawnił w książce Marty Manowskiej Rolnik szuka żony.

Okazuje się, że Martyna związała się z nim po tym, jak rozstała się z poprzednim partnerem. Paweł w programie zaręczał, że nie interesują go kandydatki z dziećmi, tymczasem Martyna ma małego synka! Jak widać, miłość pokonuje wszystkie przeszkody i zmienia nas nie do poznania!

Serdecznie gratulujemy i czekamy na zdjęcia noworodka.

Wpadka w „Rolnik szuka żony”! Uczestniczka zdradziła którego partnera wybrała w finale!

Rok temu wzięli ślub, a dopiero teraz zrobili wspólną sesję! „To już nie te emocje i nie ta magia”

Martyna Szakiewicz jest w ciąży

Martyna Szakiewicz jest w ciąży

Paweł Szakiewicz z żoną

Paweł Szakiewicz z żoną

Jesteś fanem programu Rolnik szuka żony?Komentarzy: 1


Mirellka2R | 25 października 2017, 12:15

Musze sie wam pochwalic w koncu zrzucilam – 6 kilogramow. Przeszukalam chyba caly polski internet zeby znalezc cos na odchudzanie i znalazlam. Wygoglujcie sobie: ranking srodkow odchudzajacych xxally


Dodaj komentarz
×