Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Co spotkało rodzinę królewską w 2017? Przypomnijcie sobie najważniejsze momenty!

Rodzina królewska w 2017 roku


Rodzina królewska w 2017 roku

Rok 2017 był przełomowym rokiem w historii rodziny królewskiej. Tak wielu zmian i ważnych punktów w życiu brytyjskiej monarchii nie widzieliśmy od dawna, więc w pierwszy dzień nowego roku warto je sobie przypomnieć – nie da się bowiem ukryć, że królowa Elżbieta II i jej najbliżsi mają ogromny wpływ na resztę świata, a ich mocna pozycja i popularność sprawiają, że wciąż wiele znaczą na arenie międzynarodowej.

Jednym z najważniejszych wydarzeń, z którymi przyszło się w tym roku zmierzyć rodzinie była niewątpliwie 20 rocznica śmierci księżnej Diany, która zginęła w tragicznym wypadku w Paryżu, w 1997 roku. Z tej okazji pojawiło się wiele, dotąd niepublikowanych zdjęć Królowej Ludzkich Serc, w tym kilka perełek, na których pozuje ze swoimi synami. Nie da się również zapomnieć o tym, że książę Filip oficjalnie odsunął się od władzy i przeszedł na emeryturę – aż trudno uwierzyć, że ten niegdyś energiczny, nastawiony na modernizację skostniałej monarchii mężczyzna jest już w tak sędziwym wieku!

Podczas europejskiej trasy księżnej Kate i księcia Williama po zaprzyjaźnionych krajach, księżniczka Charlotte otrzymała pierwszy w życiu bukiecik, a książę George poszedł do szkoły podstawowej. Tuż przed tym ogłoszono, że uwielbiana przez Brytyjczyków Kate jest w trzeciej ciąży – podobno to bliźnięta!

Wydarzeniem, które jest najbardziej komentowane i wzbudza najwięcej emocji są zdecydowanie zaręczyny księcia Harry’ego z Meghan Markle, amerykańską aktorką mieszanego pochodzenia. Para weźmie ślub 19 maja.

Jak widać, rodzina królewska miała bardzo emocjonujący rok. Co jeszcze się wydarzyło? Zobaczcie w naszej galerii lub na krótkim podsumowaniu, udostępnionym przez Kensington Palace!

Google oszukuje czy wie więcej niż rodzina królewska by chciała? Pod jednym hasłem kryje się intrygujący hot news

Kate i William powinni się wstydzić?! Inna rodzina królewska pokazała swoje świąteczne kartki i zostawiła ich daleko w tyle!

Cała rodzina królewska na świątecznym spotkaniu w Pałacu Buckingham. Meghan Markle z Harrym czy Kate z Williamem? Która para wyglądała lepiej?

Śledzisz życie rodziny królewskiej?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×