Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.03.2018

Tego jeszcze nie było! Nagrali Roberta Lewandowskiego jak mówi po ARABSKU! Mamy to WIDEO

Robert Lewandowski mówi po arabsku


Robert Lewandowski mówi po arabsku

W 2018 roku odbędą się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, które organizowane będą w Rosji. Po zakończonych eliminacjach, FIFA przeszła bardzo płynnie do promocji zbliżającego się wielkimi krokami Mundialu.

Niedawno w sieci zadebiutował oficjalny film reklamujący najważniejsze na świecie rozgrywki piłkarskie. Do udziału w spocie zostało zaproszonych 32 piłkarzy, z których każdy pozdrawia inny kraj, który dostał się do finałowej stawki.

Ku uciesze wielu fanów piłki nożnej, w filmiku pojawił się Robert Lewandowski. Nasz polski piłkarz otrzymał wyjątkowe zadanie, ponieważ musiał powiedzieć kilka słów w języku arabskim.

Warto przypomnieć, że już 1 grudnia 2017 odbędzie się oficjalne losowanie grup finałowych Mundialu 2018. To właśnie wtedy każdy kraj dowie się z kim będzie mu dane się zmierzyć.

Polsce awansu do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej pogratulował Bryan Ruiz z Kostaryki.

Cały spot możecie zobaczyć poniżej:

Kuba Wojewódzki podjął świetną decyzję zapraszając Roberta Lewandowskiego i Annę Lewandowską na kanapę! Oglądalność ostatniego odcinka przejdzie do historii!

Wyznanie mamy Roberta Lewandowskiego wyciska łzy. Po raz pierwszy opowiedziała o śmierci męża i ostatniej wspólnej rozmowie

Mama Roberta Lewandowskiego pierwszy raz w zaskakujących słowach oceniła Annę Lewandowską!

 

Czy śledzisz Roberta Lewandowskiego na Instagramie?

 Komentarzy: 1


Lili | 30 listopada 2017, 19:23

pomysłowe bardzo. 🙂 ah może gdybym się w końcu wzięła za siebie, zaczeła stosowac iqacai, więcej się ruszac i schudła w końcu to znalazłabym takiego piłkarza i byla bym jedną z tych sławnych wags… 😀


Dodaj komentarz
×