Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Szokujące wieści z Woroniczej 17! Robert Janowski po 20 latach zniknie z Jaka to Melodia

Robert Janowski zostanie zwolniony z TVP?


Robert Janowski odchodzi po dwudziestu latach!

To naprawdę szok i niedowierzanie przy poniedziałku! Legendarny program zmienia format i jak się okazuje w związku z tym też zmienia się prowadzący! Okazuje się, że TVP odkupiła licencję na której dotychczas powstawał program od właściciela formatu, i ma teraz zupełnie inną wizję tego jak powinien wyglądać program, łącznie z przewidywaną zmianą prowadzącego!

Robert został zaproszony na rozmowy do telewizji. Usłyszał, że program będzie kontynuowany w zmienionej formule. Pojawił się pomysł, żeby do repertuaru, obok rozrywkowych przebojów, wprowadzić także piosenki patriotyczne. Wyraźnie usłyszał też, których artystów nie powinno się zapraszać do studia – czytamy we Fleszu

„Jaka to melodia” zniknie z TVP? Robert Janowski jest przygotowany na utratę pracy. Wie już czym się zajmie

Dodatkowo okazuje się, ze Robert Janowski miałby zostać pracownikiem TVP, z czym wiązałoby się z braniem udziału w projektach sygnowanych przez tę instytucję, a na co Janowski nie chciał się zgodzić.

Robert jest przekonany, że fani nie zaakceptowaliby programu w nowej formule. Po długim namyśle doszedł do wniosku, że musi odejść. To była niełatwa decyzja, bo przecież w tym roku miał świętować 20-­lecie Jaka to melodia?

Kultowy program wystartował na antenie po raz pierwszy 4 września 1997 roku, według danych z 2016 roku ogląda go codziennie trzy miliony widzów.

Jak myślicie, czy decyzja o odejściu z programu była wyłącznie decyzją Roberta, czy został postawiony przed faktem dokonanym?

Zmiany w składzie jurorskim The Voice of Poland! Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny, Afromental i…

Robert Janowski i Karol Strasburger - Wielki Test o żywności

Robert Janowski i Karol Strasburger – Wielki Test o żywności

Robert Janowski - Targi Książki

Robert Janowski – Targi Książki

Jesteś fanem „Jaka to melodia?”Komentarzy: 8


Gość | 18 czerwca 2017, 08:49

No i dobrze po co przepłacać. I tak się nachapal.


Werra812 | 17 czerwca 2017, 13:48

Drogie panie odchudzanie proponuje zaczac od motywacji, jak chcecie cos na motywacje, wpiszcie sobie w gogle: odchudzanie przed i po by sasetka


Gość | 17 czerwca 2017, 00:11

W końcu! Dosyć tego bufona


Gość | 12 czerwca 2017, 13:46

z Woronicza, to nazwisko….


Gość | 12 czerwca 2017, 13:04

Polska dziwny Kraj .


Gość | 12 czerwca 2017, 11:56

Nie to żebym przepadała za tym Panem, programu też nie oglądam każdego odcinka, ale umówmy się, bez Pana Janowskiego to już nie będzie to, tak jak i familiada bez Pana Karola ….


lila | 12 czerwca 2017, 11:25

Przecież tu nie chodzi o prowadzacego tylko o formę programu i jej treści. Oczywiście o cenzurę.


Babcia 6y | 12 czerwca 2017, 11:05

Trudno.W każdej telewizji są zmiany i nie słychać skomlenia.Zapomniałam dodać o innych zakładach pracy i co też nik nieskomli tylko szuka pracy.Celebryci zachowują się jak właściwie gorzej jak dzieci.


Dodaj komentarz
×