Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

Ta cecha Radosława Majdana doprowadza Małgorzatę Rozenek do szału! „Nie jest z tych mężczyzn”

Radosław Majdan nie chodzi do kosmetyczki


Radosław Majdan nie chodzi do kosmetyczki

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to obecnie najpopularniejsza para w polskim show-biznesie. Perfekcyjna i jej przystojny mąż zrobili furorę w Azji Express, a teraz brylują w autorskim Iron Majdan i szybko podbijają serca widzów. Uchodzą za parę, którą łączy świetna chemia – dogadują się bez słów, wyglądają razem niczym gwiazdy Hollywood i trudno się dziwić, że ich notowania skaczą w górę jak szalone. Okazuje się jednak, że przystojny Majdan nie zgadza się na wszystkie propozycje swojej ukochanej!

Rozenek wyznała, że nie udało jej się namówić partnera na wizyty u kosmetyczki czy bardziej uważne dbanie o siebie. Radosław, który zawsze wygląda jak spod igły, sceptycznie podchodzi do majstrowania przy swoim wizerunku:

On ma bardzo męskie podejście do pielęgnacji. Długi czas musiałam namawiać go, by korzystał chociaż z kremu do twarzy. W końcu się mnie posłuchał. Inne rzeczy? Nie! Radosław nie daje sobie wciskać niczego takiego. On nie jest z tych mężczyzn, którzy chodzą na manicure czy do kosmetyczki. Pogodziłam się z tym, że Radosław jest przystojnym mężczyzną, który nie da przy sobie majstrować. I tak nie można oderwać od niego wzroku! – wyznała w rozmowie z Faktem

Myślicie, że kiedyś przekona się do zabiegów w salonach?

Małgorzata Rozenek świętuje z klasą! Zobaczcie jak wygląda Wielkanoc w rodzinie Majdanów! [WIDEO]

Nowy wizerunek Aleksandry Szwed to istne szaleństwo! Włosy jak u Małgorzaty Rozenek, a makijaż prawie jak u Kim Kardashian!

Iron Majdan: Małgorzata Rozenek wpadnie w panikę na prerii! W ruch pójdą noże i strzelba! [WIDEO]

Jak dbasz o pielęgnację skóry – samodzielnie w domu czy u kosmetyczki?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×