NewsyPortugalia zwycięzcą EURO 2016! Polska przegrała w turnieju JEDYNIE z mistrzami Europy!

Portugalia zwycięzcą EURO 2016! Polska przegrała w turnieju JEDYNIE z mistrzami Europy!

portugalia w finale euro 2016
Milena Majek
10.07.2016 23:32, aktualizacja: 10.07.2016 23:48

To był niezwykle emocjonujący finał EURO 2016! Portugalia mierzyła się z Francją i od samego początku miała pod górkę. Już w pierwszej połowie straciła Cristiano Ronaldo.

Mecz nie był porywający. Wielkie emocje dała dopiero dogrywka. Szybkie, zdecydowane akcje i wyjątkowe kontry mogły się podobać wszystkim kibcom. Ostatecznie to nasz rywal z ćwierćfinału triumfował. Portugalia pokonała Francję 1:0 w drugiej części dogrywki.

Radości nie było końca. Zawodników wciąż motywował Cristiano Ronaldo, który od kiedy tylko pojawił się przy linii końcowej z opatrunkiem, przeżywał mecz wraz ze swoimi kolegami.

Gratulujemy Portugalii! Oznacza to, że po raz pierwszy to oni są triumfatorami mistrzostw Europy w piłce nożnej. Dodatkowo, ta drużyna jako jedyna wygrała tylko jeden mecz w podstawowym czasie gry, a Polska przegrała z... mistrzami Europy!

Portugalia w finale EURO 2016. Z kim zmierzy się w ostatecznym starciu?