Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

Cristiano Ronaldo przebił Annę Lewandowską? Ten wpis mówi wszystko

Polski satyryk zażartował z Cristiano Ronaldo


Cristiano Ronaldo padł ofiarą żartu polskiego satyryka

Kiedy na świat przyszła mała Klara, media na świecie oszalały na punkcie Anny Lewandowskiej i jej pociechy. Kto by się spodziewał, że bliźnięta Cristiano Ronaldo zdobędą tę samą popularność równie szybko? Piłkarz pochwalił się zdjęciem ze swoimi pociechami, Eve i Mateo, a social media eksplodowały.

Cristiano Ronaldo został ojcem! Dzieci zobaczył dopiero dwa tygodnie po urodzeniu, ale od razu zrobił zdjęcie i pokazał twarze swoich bliźniąt!

Udostępniona przez niego fotografia stała się też przedmiotem mniej lub bardziej udanych żartów. Polski satyryk, Andrzej Milewski, zamieścił na swoim profilu zdjęcie z wymownym podpisem:

Tak wygląda brzuch Ronaldo kilka dni po porodzie bliźniaków. I co, hejterki Ani Lewandowskiej, zatkało?! ?#andrzejrysuje#ronaldo#twins#annalewandowska

Trzeba przyznać, że ten nieco uszczypliwy komentarz doskonale podkreśla absurdalność zamieszania z płaskim brzuchem Lewandowskiej, którym trenerka pochwaliła się kilka tygodni po porodzie. Fani również są tego zdania:

  • Hahahahah????a to dobre! @annalewandowskahpba zwracam honor❤?? nie no żartuję. Ja tam wiem że nie należy się Ciebie czepiać. Jesteś śliczna, pozytywna i ciężko pracujesz by mieć taką figurę ??
  • Wygrałeś internety Andrzej ?❤️@andrzejrysuje
  • to pewnie dlatego, ze ma szereg niań

Ten żart zdecydowanie mu się udał!

Anna Lewandowska założyła tę sukienkę na randkę z Robertem. Taką samą ma Marina. Wiemy jaka to marka i ile kosztuje

Polski satyryk zażartował z Cristiano Ronaldo

Polski satyryk zażartował z Cristiano Ronaldo

Anna Lewandowska karmi piersią

Anna Lewandowska karmi piersią

Czy ćwiczysz regularnie?Komentarzy: 2


Gość - wyspiara | 3 lipca 2017, 13:00

Zdjecie Ronaldo z corkami to piekna fotka . W ten sposob okazuje SZACUNEK dla swoic kibicow , dzieki ktorym jest tak bajecznie bogaty . To wyraz wielkiej radosci z narodzin i milosci . Ma klase gostek i za to mu piateczka .


Ajka | 2 lipca 2017, 19:24

Dobre, ktos w końcu trafił z żartem 😉 Może Chris wytrwalej ćwiczył, może bral jakieś iqacai i szybko mu spadło 😉 Moze w koncu się odczepią Ani 😉 Media robią swoje, a ludzie dopowiadają. Dobrze, że Lewandowscy nie biorą do siebie wszystkich tych hejtów, a nawet potrafią obrócić to w żart. Może i Chris by się pośmiał jakby to zobaczył 😉


Dodaj komentarz
×