Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.03.2018

Pippa Middleton wraca. Znowu jest głośno o siostrze księżnej Kate

Pippa Middleton namieszała


Pippa Middleton i James Matthews są parą

Z dwójki sióstr Middleton to Kate jest tą grzeczniejszą i ułożoną. Na Pippę Middleton spadł zatem ciężar rozrabiania za dwie. I zdaje się, że wcale nie jest z tego powodu bardzo zasmucona. Już od dawna media rozpisują się o rozrywkowym życiu siostry Księżnej Kate. Jeszcze kilkanaście miesięcy temu w mediach, aż huczało od doniesień na temat kolejnych poczynań Pippy. Po jakimś czasie wszystko ucichło, a sama szalona Middleton odeszła w cień. Teraz następuje wielki powrót.

Rodzina Middleton wzbudza wielkie zainteresowanie wśród Brytyjczyków. Bardzo chętnie czytają newsy, w których pisze się o losach sióstr. Zwłaszcza „tej drugiej”. Przez jakiś czas mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogli odetchnąć od Pippy. Jednak nie na długo. Kobieta wraca i to od razu z przytupem! Teraz na fali są zdjęcia z randki Jamesa Matthewsa i siostry Księżnej. W mediach już od jakiegoś czasu pisało się, że ta dwójka się spotyka, ale nikt nie przyłapał ich na gorącym uczynku.

W zeszłym roku miał odbyć się ślub Pippy i Nico Jacksona. Termin ciągle był przekładany. Podawano różne powody, aż wreszcie w październiku 2015 roku publicznie poinformowano, że para nie jest już razem.

Zobacz: Kim jest partner Kate Middleton? Jest piekielnie bogaty!

Pippa Middleton i James Matthews znowu są parą

Pippa Middleton i James Matthews znowu są parą

Pippa Middleton i James Matthews znowu są parą

Pippa Middleton spotyka się z Jamesem Matthewsem

Podoba Ci się styl Pippy Middleton?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×