Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.02.2018

Piotr Kraśko po 25 latach żegna się z Telewizją Polską i podsumowuje swoją działalność

Piotr Kraśko


Piotr Kraśko pożegnał się z TVP

W miniony piątek Piotr Kraśko po raz ostatni w swojej karierze poprowadził Wiadomości. Prowadził je od 2008 roku, natomiast w 2012 został ich szefem. Z Telewizją Polską związany był od 1991 roku.  Od dawna spekulowano , że po zmianie władz w telewizji publicznej dziennikarz pożegna się z TVP. Po uchwaleniu nowej ustawy medialnej dziennikarz zażartował ze swojego odejścia na wizji.

Zobacz: Piotr Kraśko żegna się z widzami „Wiadomości”: „Widzimy się po raz ostatni..”

Przyszedł więc czas na oficjalne pożegnanie i podsumowanie 25 lat pracy:

25 lat w TVP, 12 w „Wiadomościach”, 11 wieczorów wyborczych, 2 konklawe, parę wojen, huraganów i trzęsień ziemi, tysiące wyjątkowych i zwyczajnych ludzkich historii, tragicznych i radosnych wydarzeń, setki cudownych spotkanych ludzi – szczęście pracy ze świetnym zespołem, 14 prezesów, piętnasty będzie ostatnim. Bardzo, bardzo dziękuje za te niezwykłe lata, wszystkiego dobrego i do zobaczenia 🙂 – napisał Piotr Kraśko na swoim Twitterze

Od soboty serwis informacyjny prowadzi jedynie Krzysztof Ziemiec, który w niedzielę zastąpił Dianę Rudnik. Nie wiadomo jeszcze co z Beatą Tadlą. Wirtualnemedia.pl donoszą, że nieoficjalnie wiadomo, że:

do głównego wydania Wiadomości dołączy Danuta Holecka, w przeszłości jego gospodyni, ostatnio prezenterka TVP3. Możliwe, że serwis TVP1 zacznie też prowadzić Michał Rachoń, obecnie prowadzący w TV Republika.

Co sadzicie o zmianach w TVP?

Piotr Kraśko

Piotr Kraśko pożegnał się z widzami TVP

Piotr Kraśko na jesiennej ramówce TVP 2015

Piotr Kraśko na jesiennej ramówce TVP 2015

 Komentarzy: 1


Gość | 13 stycznia 2016, 16:30

i tak nie straci tesciowie już mu szykują miejsce w ich stadninie koni pytanie tylko czy koniarz który 25 lat był dziennikarzem będzie dobrym koniarzem…….


Dodaj komentarz
×