Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Pierwsza ostra kłótnia Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana po ślubie!

Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana


Pierwsza kłótnia Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana po ślubie

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są już szczęśliwym małżeństwem. Ich ślub był jak z bajki, a Małgosia zachwyciła swoją stylizacją. Bez dwóch zdań bardzo się kochają, pokonali wiele trudności zanim powiedzieli sobie „tak”. Jednak wszędzie, nawet w najlepszym związku dochodzi do kłótni.  Na szczęście w przypadku duetu Rozenek-Majdan chodzi tylko o kłótnię w programie Azja Express.

Uczestnicy zanim rozpoczęli wyścig, musieli zjeść wietnamski przysmak, jajko, które niestety nie było do końca ugotowane i miało w sobie embrion. Lady Rozenek wpadła w panikę. Nie mogła sobie z tym poradzić. Chciała zjeść, nie chciała… Radek zdenerwował się. Puściły mu nerwy i pierwszy raz doszło między nimi do tak ostrej wymiany zdań. Padły nawet przekleństwa…

Nagle Małgosia nie wytrzymała i powiedziała słowa, na które widzowie czekali od pierwszego odcinka programu:

Nie mów do mnie teraz! – zakończyła kłótnię Pani Majdan

Emocje opadły, gdy Radosław zjadł nieapetyczną potrawę, a jego żona złapała transport, którym dotarli do celu. Dzięki temu nie odpadli z programu. Dali sobie buziaka na zgodę i dalej będą walczyć w Azji pokonując wiele trudności.

Kibicujecie im w programie? Mają szansę wygrać?

Zobacz także: TYLKO U NAS! Pierwszy wywiad z Małgorzatą Rozenek i jej bratem. Misza bardzo szczerze o umiejętnościach tanecznych gwiazdy. Co ona na to? Pokazała nam, jak tańczy balet! Mamy wideo!

Wesele Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana

Państwo Rozenek mają za sobą pierwszą kłótnię po ślubie

Czy Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek tworzą ładną parę?Komentarzy: 1


Gość | 15 września 2016, 08:12

Widzę, ze pracownicy tak znają sie na życiu naszych gwiazd, ze tytuł wyssany z palca. Azja kręcona kilka ładnych tyg temu a oni jak sie nie mylę są w związku małżeńskim dopiero kilka dni? Wiec jaka kłótnia „PO ŚLUBIE”?
Żenada


Dodaj komentarz
×