Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.02.2018

Patryk Grudowicz ostro o ojcu! Marcin Prokop komentuje: „Grałeś tym, że masz pod górkę”. Odpowiedź szokująco szczera: „Coś w tym jest, ale…”

Patryk Grudowicz o ojcu i rodzinie w Dzień Dobry TVN


Patryk Grudowicz z Top Model 6 o rodzinnej historii

Top Model 6 dobiegło końca. Program zakończył się wygraną Patryka Grudowicza. Zwycięzca programu ma teraz swoje 5 minut w mediach, które rozpoczął z przytupem, bo wizytą w Dzień Dobry TVN w najlepszym czasie antenowym. W rozmowie z Marcinem Prokopem i Dorotą Wellman bardzo szczerze odpowiedział na pytania nie tylko o splendorze, jaki na niego spadł, ale też o trudnej rodzinnej historii.

Prokop zapytał Grudowicza, czy nie uważa, że to, co przeszedł w życiu doprowadziło go do finału i późniejszego zwycięstwa w show:

Piszą też ludzie, że grałeś kartą osobistej historii. Że grałeś tym, że miałeś pod górkę i to też wpłynęło na werdykt jurorów i widzów. Uważasz, że tak było?

Patryk nie ukrywa, że można tak to odbierać, ale przede wszystkim słusznie zawrócił uwagę na swoje warunki wizualne:

Coś w tym jest, ale to raczej jest pół na pół. Ja tak myślę osobiście, że mam coś z tego modela w sobie. To nie jest tylko tak, że wygrałem przez tę historię rodzinną, ale też przez to jaki jestem, przez ciężką pracę

Model przyznał, że biorąc udział w castingu do Top Model spotkał się z falą krytyki ze strony znajomych z rodzinnej Ostródy:

Było dużo takich, co się śmiali i mówili „gdzie tam pójdziesz, co tam będziesz robić”. Ja mówię „zobaczymy, każdy może spróbować, czemu nie ja”. A teraz chciałbym wrócić do miasta i zobaczyć ich miny. Nigdy nie myślałem, że będę siedzieć z wami. Życie może zmienić się diametralnie

Padło też niewygodne pytanie o relacje Patryka Grudowicz z ojcem. Marcin Prokop zapytał, czy tata pogratulował 19-latkowi zwycięstwa w programie:

Moja mama nie wiedziała co powiedzieć. Nie potrafiła wydusić z siebie żadnego słowa. Przytuliła mnie na scenie i powiedziała „Patryk kocham cię”. Z ojcem nie utrzymuję kontaktu, nawet nie wiem, co się z nim dzieje. Nie mam ochoty nawet teraz o tym myśleć. Nie odezwał się, nawet nie chcę mieć z nim kontaktu

Może z czasem uda się nawiązać nić porozumienia, czego oczywiście życzymy.

Zobacz: Namiętne pocałunki Patryka Grudowicza z dziewczyną po wygranej w Top Model 6!

Zobacz: Joanna Krupa bezlitosna dla poprzednich zwycięzców Top Model: „Pierwszy raz w tych sześciu sezonach wygrała taka osoba, co…”

Co wygrał Patryk Grudowicz?

Patryk Grudowicz w Dzień Dobry TVN

Patryk Grudowicz o wygranej w Top Model 6

Patryk Grudowicz o relacji z ojcem

Patryk Grudowicz spodziewał się, że wygra Top Model 6?

Patryk Grudowicz o wygranej w Top Model 6

Czy Patryk Grudowicz zrobi karierę w modelingu?Komentarzy: 16


Gość | 22 grudnia 2016, 16:24

Patryk jesteś super…Paulinka 8


Ewka | 7 grudnia 2016, 19:45

Jestes the best najlepszy z najlepszych


Lena | 5 grudnia 2016, 17:09

Patryk-jesteś jedyny w swoim rodzaju.Od początku trzymałam za Ciebie kciuki.Życzę Ci szczęścia w życiu.


Gość | 4 grudnia 2016, 01:04

Już nie mogę się doczekać jego sukcesów i tego jak go odbierze wielki świat mody, będę śledzić jego karierę , <3


Pani | 3 grudnia 2016, 15:09

Brawo Patryk trzymałam za Ciebie kciuki jestes i badz wielki powodzenia


Gość | 3 grudnia 2016, 15:08

Patryk nie daj sie !!!!!! Ludzie są zazdrośni i nie wież nikomu. Rób swoje!


Gmajkaość | 3 grudnia 2016, 10:11

SZacun ,Patryk


Gość | 2 grudnia 2016, 09:07

Gość | 2 grudnia 2016, 01:16
„Taki duży chłopak a tak kłamie. Po słownictwie widać ze jest z głębokiej wsi i głębokiej patologii bez pewności siebie nie zrobi nic w modelingu. Tam tylko zadarte nosy odnoszą kariery.”

Odp.:”Gościu”- widzę że jesteś znawcą „głębokiej wsi”i „głębokiej patologii”, czyżbyś znał to z własnej autopsji?? Może tak nie wypowiadałbyś się o człowieku którego nie znasz bo tylko się ośmieszasz. Z twoich słów wynika że jesteś osobą o bardzo małym , ciasnym rozumku . Taka mała rada- nie wypisuj głupot i zacznij używać mózgu-to nie boli!!!


Gość | 2 grudnia 2016, 01:16

Taki duży chłopak a tak kłamie. Po słownictwie widać ze jest z głębokiej wsi i głębokiej patologii bez pewności siebie nie zrobi nic w modelingu. Tam tylko zadarte nosy odnoszą kariery.


Gość | 1 grudnia 2016, 20:23

Wygrał bo ma predyspozycje do bycia modelem. Genialna twarz, dobre proporcje a przy tym od razu widać, ze to dobry, porządny chłopak. Oby go ten nowy świat nie zmienił .


poinformowany | 1 grudnia 2016, 09:02

to ukryty gej


Anonim | 1 grudnia 2016, 07:52

Nowy James Dean,dobrze wygląda i mam nadzieję, że wykorzysta szansę jaką dostał od losu.Powodzenia.!


Gość | 1 grudnia 2016, 01:30

Podobny do młodego pattinsona


Gość | 30 listopada 2016, 19:08

Oby mu sie powiodło, trzymaj mocno kciuki!


Gość | 30 listopada 2016, 16:37

Dobrze, że wygrał. Wiedziałam to już od samego początku. Dużo osiągnął od takiego nieśmiałeggo chłopca do prawdziwego męrzczyzny. GRATULACJĘ!!!


GośćLejla | 30 listopada 2016, 16:26

Nie sztuka osiągnąć sukces jak ma się pieniądze, znanych rodziców itd. Ten chłopak osiągnął wszystko determinacją, własną pracą i wiarą w to,ze jesteśmy kowalami własnego życia. Bardzo trzymałam kciuki za Patryka. Wyglada rewelacyjnie iosiągnie sukces na bank. Gratuluję


Dodaj komentarz
×