Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 17.02.2018

Nicky Hilton wychodzi za mąż. Jej wybranek pochodzi z bardzo bogatej i wpływowej rodziny

Nicky Hilton


Nicky Hilton, siostra Paris ( zobacz: Paris Hilton w negliżu reklamuje hamburgery) przyjęła właśnie oświadczyny. James Rothschild  jest potomkiem słynnej rodziny Rothschildów. Byli parą trzy lata. Nicky jest rozwódką. W 2004 roku poślubiła swojego przyjaciela z dzieciństwa, Todda Andrewa Meistera. Ich małżeństwo przetrwało zaledwie kilka miesięcy. Potem w latach 2007 – 2011  była związana z Davidem Katzenbergiem.

„W pewien pogodny weekend Nicky i James pojechali na romantyczną wycieczkę. James zabrał ją na łódź i wypłynęli razem na środek jeziora Como. Tam uklęknął przed Nicky i się jej oświadczył . To było niesamowicie romantyczne i cudowne” – czytamy w USMagazine.

Nicky i James poznali na ślubie Petry Ecclestone i Jamesa Stunta. Kto by pomyślał, że za trzy lata także staną na ślubnym kobiercu. Jak donoszą ludzie z ich otoczenia dziedziczka fortuny Hiltonów i dziedzic fortuny Rothschildów są bardzo szczęśliwi.

Jej siostra Paris Hilton opublikowała na Instagramie gratulacje:

Gratuluję mojej siostrze zaręczyn. Jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu. Będziesz najpiękniejszą panną młodą na świecie . Jesteście piękną parą i kocham Was bardzo! – napisała Paris.Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×