Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 17.01.2018

To prawdziwy HIT! Mandaryna pokonała Edytę Górniak?! Marta Wiśniewska chyba sama jest w szoku!

Mandaryna sprzedała więcej płyt niż Edyta Górniak


Michał Wiśniewski o piosence Ev’ry Night Mandaryny

Znacie Ev’ry Night? Chociaż to właśnie po tej piosence kariera Mandaryny rozpadła się jak domek z kart, to paradoksalnie sprawiła, że dzięki niej przeszła do historii polskiego show-biznesu. Słynny występ na festiwalu w Sopocie w 2005 roku to już klasyk. Nawet podczas tegorocznej edycji wydarzenia, jedna z gwiazdek występujących na scenie – Alicja Ruchała – promowała swoje seksowne show hasłem „Znacie Ewry Najt?”.

Będzie skandal?! Gwiazda festiwalu w Sopocie promuje swój występ porażką Mandaryny!

Utwór Ev’ry Night uczynił z Mandaryny jedną z największych gwiazd muzyki dance w Polsce na początku XXI wieku. Przynajmniej takiego zdania jest były mąż Marty, Michał Wiśniewski:

Gdyby Marta nie słuchała Kanclerzowej (menedżerka wokalistki, z którą toczyła sprawy sądowe – red.), do dziś byłaby królową dance. Miała w sobie tyle charyzmy, czaru, taką chęć… Żyła tym wszystkim! Po prostu tylko nie potrafiła śpiewać. Ale wszystko śpiewała sama. Wiadomo, że później obrabiano to komputerowo, ale naprawdę wykonała mrówczą pracę i jestem dla niej pełen podziwu.

Wiśniewski stwierdził, że podobno Mandaryna sprzedała więcej płyt w Polsce niż Edyta Górniak:

Poza tym oddajmy cesarzowi co cesarskie – bez urazy, ale sprzedała więcej płyt niż Edyta Górniak – powiedział w rozmowie z weszlo.com.

Chcielibyście znowu usłyszeć na żywo Martę? Taki powrót z pewnością byłby wydarzeniem 2018 roku 🙂

Córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny zmienia się jak kameleon! Podrosła i zafundowała sobie na głowie istne szaleństwo! Oniemieliśmy

Zakochana Mandaryna pokazała nowego partnera! Jej rodzinne zdjęcia z wakacji robią wrażenie!

Mandaryna znalazła nową miłość! Kim jest jej partner i jak wygląda? „Nie afiszujemy się, bo…”

Czy żałujesz, że Mandaryna nie nagrywa nowych piosenek?Komentarzy: 4


Gość | 10 stycznia 2018, 16:55

To żadna piosenkarka…


Fan | 7 stycznia 2018, 23:22

AOK to porażka, gwóźdź do trumny jej kariery! Mandaryna, jako jedyna w Polsce wypromowała muzykę dance, nie zaś wieśniackie disco polo. Ludzie chcieli właśnie takiego kolorowego ptaka i takiej muzyki. Schedę po Mandarynie przejęła Agnieszka Chylińska, dzięki czemu stała się popularna w 2009 roku. Mandaryna, wydając ten szit AOK, odwróciła się od wiernych fanów. Zresztą dziś też ma ich w nosie.
Mam nadzieję, że wyda coś tanecznego, liczę na powrót do korzeni.


Gość | 2 stycznia 2018, 17:46

Była jedyną w swoim rodzaju piękna charyzmatyczna i wyprzedzał swoje czasy chętnie bym się wybrał na koncert AOK to super płyta na światowym poziomie… doda jej noże czyścić kosmiczne kozaki


Gość | 1 stycznia 2018, 09:14

KUN BY SIE USMIAL.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×