Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.03.2018

Donald Trump nie mógł się rozstać z Władimirem Putinem. Nie pomogła nawet interwencja Pierwszej Damy!

Melania Trump próbowała przerwać spotkanie


Melania Trump próbowała przerwać spotkanie męża z prezydentem Rosji

Mówi się, że „gdzie diabeł nie może, tam babę pośle”. Ludowe porzekadło ma w sobie wiele prawdy – nie od dziś wiadomo, że kobiety, subtelniejsze i bardziej opanowane w działaniu, potrafią poradzić sobie tam, gdzie mężczyźni nie daliby rady. Niestety, w tym wypadku mądrość przodków zawiodła Melanię Trump.

Donald Trump nie uległ urokowi żony, którą zdesperowani organizatorzy szczytu G20 w Hamburgu wezwali na pomoc. Okazuje się, że Niemcy wezwali Melanię, bo Donald i Władimir Putin… zagadali się.

Koszmar Melanii Trump! Nie wzięła udziału w zaplanowanych w Niemczech spotkaniach!

Według sekretarza stanu, Rexa Tillersona, panowie dyskutowali o wpływie Rosji na wyniki wyborów w boraz o Korei Północnej, która zaczyna stanowić poważny problem. Tak się sobą zajęli, że kompletnie nie zwracali uwagi na upływający czas – spotkanie mające oryginalnie potrwać 30 minut, zajęło… 2 i pół godziny.

Byli sobą tak zajęci, tak pochłonięci i zaangażowani w rozmowę, że żaden z nich nie chciał przestać. Kilka razy przypominałem prezydentowi, że goni nas czas, ludzie wtykali głowy przez drzwi – wysłali tam nawet Pierwszą Damę żeby zobaczyć, czy zdoła nas wreszcie stamtąd wyprowadzić, ale niestety, to też nie podziałało. Wydostaliśmy się z tego spotkania dopiero godzinę później, więc nawet ona poniosła porażkę – zdradził sekretarz w rozmowie z Vanity Fair

Wizyta w Hamburgu zdecydowanie nie jest szczęśliwą dla Melanii. Najpierw zmuszono ją do opuszczenia spotkań, które były w planach, a później spóźniła się na jedyne, na które pozwolono jej pójść. W Polsce na pewno podobało jej się bardziej.

Na te zdjęcia czekał cały świat! Tak wyglądało spotkanie Donalda Trumpa z Władimirem Putinem! Co wydarzyło się w kuluarach?

Czy to dobrze, że Donald Trump został prezydentem USA?Komentarzy: 1


Aga | 8 lipca 2017, 13:48

Miał okazje spotkać sie na neutralnym gruncie to skorzystał. Do Rosji na pewno nie poleci, a w Polsce juz był i oddał hołd Polsce i Polakom. Jeszcze nikt nigdy z zewnątrz tak nie docenił naszego kraju.Tak jak Melania powiedziała, ze nasza gościnność nie bedzie zapomniana dla nich,to dla nas jego mowa, która poszła w świat,dla Polaków ktorzy wysłuchali jej uważnie również.


Dodaj komentarz
×