Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.02.2018

Melania Trump czuje wielką niechęć do Donalda! Ponownie widowiskowo go odtrąciła! [WIDEO]

Melania Trump odtrąciła rękę Donalda


Melania Trump ostentacyjnie odtrąciła dłoń Donalda Trumpa

Melania Trump zadziwiła wszystkich – z wyśmiewanej modelki, która była postrzegana jako kwiatek do kożucha męża biznesmena, stała się dumną i elegancką Pierwszą Damą u boku prezydenta Ameryki. Jej stylizacje wzbudzają zachwyt, a ona sama uznawana jest za ikonę stylu.

Jednak ostatnimi czasy Melania, która do tej pory unikała jakichkolwiek manifestacji, coraz częściej pokazuje swojemu mężowi (i przy okazji całemu światu) swoje niezadowolenie. To już kolejny raz, kiedy amerykańskie media piszą, że Melania „upokorzyła” Donalda. Rzeczywiście coś w tym jest – ostatnio była modelka zachowuje się niezwykle chłodno, a nawet wręcz obcesowo w stosunku do swojego męża. Wszystko po tym, jak kilka tygodni temu w mediach pojawiła się informacja, że kiedy Melania była w ciąży z Barronem, Trump zdradzał ją z gwiazdką porno – Stormy Daniels.

Tym razem Melania demonstracyjnie pokazała niechęć do męża. Kiedy para zmierzała do helikoptera, którym mieli się udać w kolejną podróż do Ohio – na filmie upublicznionym przez jednego z dziennikarzy, widzimy jak Donald Trump próbuje chwycić dłoń żony. Melania stawia opór, chowa rękę za plecami i odchodzi na bok, nie chcąc sfotografować się w objęciach męża.

Melania Trump koncertowo ośmieszyła swojego Donalda! To była słodka zemsta w najmniej oczekiwanym momencie! [WIDEO]

Współlokatorka z dawnych lat Melanii Trump zdradziła kilka smaczków z młodości pierwszej damy USA!

Dokładnie rok temu Melania Trump została Pierwszą Damą USA! W pięknych słowach nawiązała do wizyty w Polsce

Czy Melania Trump jest dobrą Pierwszą Damą?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×