Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

Księżna Camilla wzięła Meghan Markle w obroty! To musiało się tak skończyć

Meghan Markle i księżna Camilla


Księżna Camilla pociesza Meghan Markle przed ślubem

Niespodziewany sojusz w królewskiej rodzinie. Księżna Camilla i Meghan Markle znalazły wspólny język, choć nikt nie podejrzewał, że książęce wybranki będą potrafiły się dogadać. Punktem stycznym dla obu pań okazał się być ślub aktorki z księciem Harrym, który odbędzie się już za trzy miesiące w kaplicy na zamku Windsor.

Jak donoszą brytyjskie media, Meghan jest niezwykle podekscytowana zbliżającą się ceremonią, ale – jak każda panna młoda – ma również swoje wątpliwości.

Księżna Camilla, która przechodziła przez podobne dylematy, jest dla Meghan niesamowitym wsparciem:

Camilla powiedziała Meghan, żeby przyjechała do Clarence House (siedziba księżnej Camilli i księcia Karola – przyp. red.), żeby mogły spokojnie porozmawiać. Celem tej schadzki miało być rozwianie wszelkich wątpliwości Meghan, i Camilla była gotowa pomóc jej uporać się ze strachem. Meghan wydaje się być pewna siebie podczas oficjalnych wystąpień, ale ma sporo przedślubnych ataków paniki, głównie związanych z nowym życiem, które będzie prowadziła po 19 maja. Na własnej skórze doświadcza tego, o czym mówiła kiedyś księżna Diana: „Nie ma żadnej instrukcji”, więc Camilla jest najlepszym, co mogło ją teraz spotkać i Meghan z chęcią przyjęła pomoc – twierdzi informator Radar Online.

Trudno się dziwić, że przyszła księżna Sussex odczuwa strach przed nieznanym – jak twierdzą media, jej największą obawą jest surowy, wiekowy protokół królewski, do którego będzie musiała się bezwzględnie stosować. Dla tak wyzwolonej duszy to bez wątpienia ogromne wyzwanie.

Dobrze, że ma kogoś u swojego boku. Poza ukochanym, rzecz jasna.

Coś obrzydliwego. Meghan Markle zamieszana w seksskandal! Rodzina królewska ma się czego wstydzić!

Brytyjczycy oszaleli! Wyciekło prywatne zdjęcie księżnej Kate i Pippy Middleton w krótkich spódniczkach na wakacjach

Afera na królewskim dworze! Tylko JEDEN z synów księżnej Diany jest potomkiem księcia Karola?!Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×