Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 26.02.2018

Brytyjczycy zacierają ręce! Ogłoszono kto zagra księcia Harry’ego i Meghan w filmie o ich związku! Wybór aktorów to strzał w dziesiątkę!

Meghan Markle i książę Harry film


Film o księciu Harrym i Meghan Markle. Wybrano obsadę

Megahn Markle i książę Harry to najbardziej gorąca para w Wielkiej Brytanii. Wyspiarzy opanował istny szał na punkcie pięknej aktorki i uroczego księcia – i wydaje się, jakby nigdy miał nie przeminąć. Brytyjczycy są oczarowani Meghan – ta jest bowiem zupełnie inną kobietą niż dotychczasowe damy na dworze królewskim. Markle jest starsza od swojego ukochanego, jest rozwódką, aktorka ma też afroamerykańskie korzenie. Przełamuje konwenanse, łamie zasady i nie przestrzega etykiety, a zachwyceni Brytyjczycy radośnie jej w tym kibicują.

Kiedy na ekrany trafi film o związku Meghan i Harry’ego, Brytyjczycy prawdopodobnie zwariują na jego punkcie. Stacja Lifetime pracuje nad produkcją o roboczym tytule Harry and Meghan, która pokaże ich związek w porządku chronologicznym. Wczoraj oficjalnie potwierdzono przygotowania do produkcji oraz zakończenie castingów na dwie główne role – księcia Harry’ego, którego zagra Murray Fraser (The Loch) i Meghan Parisa Fitz-Henley (Jessica Jones), która jest niemalże bliźniaczką narzeczonej księcia! Za kamerą stanie Menhaj Huda, a scenariusz pisze Scarlett Lacey.

Przypomnijmy, że książę Harry i Meghan Markle ogłosili zaręczyny w listopadzie 2017 roku. Ich ślub odbędzie się w kaplicy św. Jerzego (St George’s Chapel), w tym samym miejscu, w którym w 2005 roku pobrali się książę Karol i Camilla.

Czekamy na premierę Harry and Meghan.

Książę Karol zapragnął po swojemu zorganizować ślub Harry’ego i Meghan Markle! Jest mała wojna na dworze, ale młodzi się nie dają!

Księżna Kate nie przepada za Meghan Markle! Wprowadza zatem radykalne zmiany na królewskim dworze!

Książę William w sekundę wyjawił publicznie kluczową wiadomość na temat ślubu Harry’ego! Teraz to się zacznie

Czy czekasz na ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×