Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 18.12.2017

Google oszukuje czy wie więcej niż rodzina królewska by chciała? Pod jednym hasłem kryje się intrygujący hot news

Książę Harry i Meghan Markle


Meghan Markle i książę Harry wzięli cichy ślub?

W tym roku było parę wydarzeń, które poruszyły media i fanów na całym świecie – ślub Sereny Williams, związek J.Lo z Alexem Rodriguezem, ciąża Kylie Jenner czy Kate Middleton. Jednak tym, które obecnie budzi najwięcej emocji jest związek księcia Harry’ego z kanadyjską aktorką Meghan Markle. Para spotyka się od półtora roku i są w sobie bardzo zakochani, tak bardzo, że plotki o ich zaręczynach krążą od wakacji.

Meghan już raz oficjalnie pokazała się jako partnerka Harry’ego podczas Invictus Games, odbyła kurtuazyjną zapoznawczą herbatkę z królową Elżbietą, ostatecznie wyprowadziła się z Toronto i przyjechała na stałe do Londynu, jednak nadal wszyscy z zapartym tchem czekamy na potwierdzenie plotek o zaręczynach z młodszym synem Diany!

Jak się okazuje, brak potwierdzenia nic nie oznacza dla takiego giganta informacyjnego jak Google! Jeżeli wpiszemy nazwisko Meghan do najpopularniejszej wyszukiwarki, okazuje się, ze Google opisał aktorkę jako partnerkę księcia Harry’ego i bratową Williama!

Czy to oznacza, ze ślub już się odbył, ale poza wujkiem Google nie wie tego nikt? Szok i niedowierzanie!

Meghan Markle przeprowadza się do pałacu! Co z jej pupilami?

Meghan Markle odchudza się przed ślubem! Sekretna dieta przyszłej księżnej wyszła na jaw!

Zakochany do nieprzytomności książę Harry daje swojej partnerce lekcje bycia arystokratą! Jak Meghan Markle radzi sobie z królewskim protokołem?

 

Czy Meghan Markle i książę Harry pasują do siebie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×