Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 17.03.2018

Nie o takiej przyszłości dla córki marzy Martyna Wojciechowska. Będziecie zaskoczeni

Martyna Wojciechowska i córka Marysia


Martyna Wojciechowska odradza córce podróże

Nie zostało wiele miejsc na Ziemi, w których Martyny Wojciechowskiej jeszcze nie było. Niedługo pozostaną jej tylko podróże w kosmos – polska dziennikarka zdobyła najwyższe szczyty, brała udział w najsłynniejszych rajdach samochodowych na świecie, nie raz i nie dwa ryzykowała własnym życiem w imię dziennikarskiej rzetelności. Zna życie na walizkach od podszewki i nic dziwnego, że serce jej drży na samą myśl, że córka mogłaby iść w jej ślady.

Martyna Wojciechowska opowiedziała o swoich początkach w TVN: „To niemożliwa historia!”

Marysia, córka Wojciechowskiej, jest niesamowicie podobna do mamy. Dziewczynka jest ciekawa świata, rezolutna i gdyby mogła, najchętniej już wyruszyłaby z mamą w podróż. Martyna nie chce jednak, by pociecha szła w jej ślady:

Mam nadzieję, że nie będzie chciała wybierać się na takie ekstremalne wyprawy. Chciałabym, żeby moja córka wiodła bardziej spokojne życie niż ja. To zapewnia matce spokojny sen – zdradziła w wywiadzie dla Plejady.

Myślicie, że Martyna zmieni jeszcze zdanie na ten temat? Ciągnie ją do świata i nie jest to żadną tajemnicą, jednak przy takiej mamie trudno byłoby oczekiwać od Marysi braku ciągot do ryzyka i sięgania po jeszcze więcej. Może kiedyś stworzą wspólny program? Oglądalibyście? My z wypiekami na twarzy!

Martyna Wojciechowska zabezpieczyła przyszłość córki i spisała testament. „Zalewa mnie kolejna fala”

Martyna Wojciechowska z córka na Marszu ONZ


Martyna Wojciechowska z córka na Marszu ONZ

Martyna Wojciechowska z córką Marysią

Martyna Wojciechowska z córką Marysią

Czy lubisz programy Martyny Wojciechowskiej?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×