Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 17.11.2017

Marta Kaczyńska pokazała wnętrza swojego luksusowego mieszkania! Odziedziczyła je po rodzicach

Marta Kaczyńska


 

Marta Kaczyńska pokazała wnętrza swojego mieszkania – Odziedziczyła je po rodzicach

 Marta Kaczyńska na swoim Instagramie  regularnie zamieszcza swoje prywatne zdjęcia. Jednak na jej profilu nie zobaczymy selfie czy fotografii rodzinnych. Przeważają tu klimatyczne ujęcia, na których mamy okazję zobaczyć zwierzęta, rośliny i jej sopockie mieszkanie, które odziedziczyła po rodzicach. Dom zmarłej pary prezydenckiej jest szczególnym miejscem, z którym rodzina Kaczyńskich wiąże mnóstwo wspomnień. Obecnie mieszka w nim Marta Kaczyńska, która postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazać wnętrza sopockiego mieszkania. Tak wygląda prawdziwy dom z duszą. Do tej pory niewiele mówiło się o sopockim mieszkaniu, w którym żyli Lech i Maria Kaczyńscy.

 

Dzięki Marcie Kaczyńskiej mamy szansę zobaczyć, w jakich żyli warunkach. Na ścianach wiszą obrazy i czarno-białe zdjęcia rodzinne. Mieszkanie przepełnione jest kwiatami, które Marta uwielbia fotografować. Jej profil na Instagramie zdobią kolorowe bukiety i bujna roślinność uchwycona m.in. podczas wakacyjnych wyjazdów. Marta w wywiadzie dla magazynu Viva! z 2003 roku wspomniała o przeprowadzce do tego mieszkania.

Akurat tak się ułożyło, że w tej chwili mieszkam w Sopocie, w mieszkaniu moich rodziców. I to jest miejsce, które nierozłącznie się z nimi wiąże. Zdawałam sobie sprawę z tego, że za sprawą mojej przeprowadzki media będą miały kolejny pretekst do pisania o mnie. Przez myśl mi jednak nie przeszło, że przez wiele tygodni paparazzi będą mi towarzyszyć niemal każdego dnia. Nie sądziłam, że siedząc w kuchni, będę widziała po drugiej stronie ulicy panów z aparatami, którzy robią zdjęcia mojego okna, a już następnego dnia zobaczę je w gazecie – czytamy.

Ściany łazienki pokryte marmurem, dywany na podłogach, balkon ozdobiony zielenią dodają niepowtarzalnego klimatu. Jest tu bardzo przytulnie. Wszechobecne zwierzęta wylegujące się na podłodze, na fotelu i na stole są idealnym dopełnieniem. Mieszkanie Kaczyńskiej wygląda jak oaza spokoju.

Podoba wam się?

 

Marta Kaczyńska i Andrzej Duda razem w Krakowie! Co tam robili? Dlaczego nie było z nimi Agaty?

Córki Marty Kaczyńskiej narażone na niebezpieczeństwo! Wszystko przez Marcina Dubienieckiego!

 

Marta Kaczyńska wychodzi za mąż?! Tym jednym zdjęciem wywołała burzę w Internecie!

Czy lubisz Martę Kaczyńską?Komentarzy: 2


Gość | 15 listopada 2017, 08:11

A co mówia jej łydki,nie rozumiem twojego komentarza.Piekne,dlugie zgrabne nogi, nie da sie ukryc,Marta jest b.zgrabna, szykowna i sexi babka.


Gość | 13 listopada 2017, 21:40

Lydki mowia wszystko.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×