Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 20.04.2018

Marta Kaczyńska i Kinga Duda wyjechały na wspólne wakacje

Marta Kaczyńska i Kinga Duda przyjaźnią się


Przyjaźń Marty Kaczyńskiej i Kingi Dudy

Andrzej Duda, Prezydent Polski, który został zaprzysiężony 6 czerwca od lat zna się z Martą Kaczyńską – córką tragicznie zmarłego Lecha Kaczyńskiego. To on wspierał Martę w najtrudniejszych momentach jej życia i pomagał uporać się ze śmiercią rodziców.

W ramach wdzięczności Kaczyńska postanowiła wziąć pod swoje skrzydła Kingę – córkę Prezydenta i udzielić jej kilku rad, bo jak wiemy niełatwo jest być córką głowy państwa. Przekonała się o tym również Ola Kwaśniewska.

Okazuje się, że Martę i Kingę sporo łączy – obie studiowały prawo (Kinga jeszcze nie skończyła) i od najmłodszych lat były obecne w polityce. Wychowały się w tradycyjnych domach. Pomimo tego, że dzieli ich spora różnica wieku to świetnie się rozumieją.

Poza tym Marta przez trzy lata była córką Prezydenta i doskonale wie z czym to się wiąże – utrata prywatności i życie na wiecznym świeczniku. Aby się od tego uchronić Duda postanowiła, że nie przeprowadzi się do Warszawy z Krakowa, gdzie teraz mieszka. Tę decyzję pochwaliła Marta.

Marta od razu pochwaliła tę decyzję. Dzięki temu Kindze łatwiej będzie chronić swoją prywatność. Z tych samych powodów ona pozostała w Trójmieście – czytamy w „Na żywo”.

Za pomoc swojej córce jest bardzo wdzięczny Andrzej Duda, który w ramach rekompensaty postanowił zaprosić Martę do ośrodka prezydenckiego w Juracie – miejsca, które Kaczyńska bardzo dobrze zna. Podobno to właśnie podczas tego wyjazdu Kinga i Marta bardzo się do siebie zbliżyły.

Zobacz także: Kto zaprojektował sukienki dla Kingi Dudy?

Kinga Duda

Kinga Duda

Marta Kaczyńska

Marta KaczyńskaKomentarzy: 8


Jola | 20 kwietnia 2016, 20:59

Corki prezydenckie na swieczniku? Oli Kwasniewskiej nikt nie znal za prezydentury ojca a jak ktos sam sie pcha na swiecznik i udaje celebryte to potem sa skutki.


Gośćanna | 20 kwietnia 2016, 12:14

nauczy ją jak zmieniać facetów jak nimi manipulować …


Gość | 15 kwietnia 2016, 19:12

Lepiej niech się Kinga trzyma od Marty z daleka.


Sabina Płuciennik | 15 kwietnia 2016, 18:58

Andrzej Duda wdzięczny Kaczyńskiej za opiekę nad córką. Oby jemu i córce ta opieka bokiem nie wyszła, bo szkoda dziecka.


Anonim | 22 stycznia 2016, 20:19

Czego ma się nauczyć ta młoda dziewczyna od pokraki pozbawionej moralności?


XxXmen | 13 stycznia 2016, 14:12

Co Duda robi z tą szkaradą, bez odrobiny moralności.Niech się trzyma od Kaczuchów z daleka., bo ją skrzywią jak teletubisia Dudusia.


Gość | 17 listopada 2015, 20:08

GRATULACJE! Wszystko OK. To są nasze DAMY! Cieszy mnie Ich przyjaźń!


bass | 13 sierpnia 2015, 21:53

Marta nauczy Kingę,jak przyprawić rogi mężowi (chłopakowi) i jak mu wmówić ojcostwo.


Dodaj komentarz
×