Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 17.03.2018

Marina Łuczenko i Sara Boruc na Hawajach nie liczą kalorii!

Sara Boruc i Marina Łuczenko zajadają się lodami


Marina Łuczenko i Sara Boruc jedzą lody na hawajskiej plaży

Przyszło lato, a razem z nim wzmożona ilość kalorii, które spożywamy każdego dnia. Na szczęście zdarza się to także gwiazdom. Wakacyjnymi grzeszkami na swoim InstaStory podzieliła się Marina Łuczenko – okazało się, że jej partnerką w „zbrodni” była Sara Boruc! WAGs odpoczywają ze swoimi mężami, Arturem Borucem i Wojciechem Szczęsnym na gorących Hawajach. Tam pokusa na loda musi być nawet silniejsza, zwłaszcza, jeśli wyglądają tak apetycznie!

Marina i Wojciech Szczęsny zadali szyku na ślubie przyjaciół za granicą! Łuczenko przebierała się kilka razy!

Wokalistka pochwaliła się zdjęciami okazałych lodów z owocami na Instagramie. Ona i Sara wylegiwały się na przepięknej hawajskiej plaży, korzystały z gorącego słońca i zajadały się słodkościami, nie zważając na kalorie i przybywające kilogramy, które mogą być ich następstwem.

Z jednej strony to dość nieostrożne, z drugiej zaś… mając takie sylwetki, jakimi poszczycić mogą się zarówno Łuczenko jak i Boruc, jeden lód czy nawet dwa nie zrobią różnicy. Pozostaje nam więc jedynie życzyć obu gwiazdom smacznego i pozazdrościć tak pięknej pogody!

Marina i Sara Boruc z mężami na imprezie w Los Angeles! A razem z nimi znana aktorka

Sara Boruc i Marina Łuczenko zajadają się lodami

Sara Boruc i Marina Łuczenko zajadają się lodami

Sara Boruc i Marina Łuczenko zajadają się lodami

Sara Boruc i Marina Łuczenko zajadają się lodami

Czy Marina Łuczenko–Szczęsna i Wojtek Szczęsny pasują do siebie?Komentarzy: 3


Gość | 29 czerwca 2017, 04:47

Jedz bo się rozpuści. Loda ktoś nie widział,ciągnik Marinka


Gość | 28 czerwca 2017, 23:41

taaa…. tylko pytanie… po czym odpoczywają?? 😉 Z tego ,co da się zauważyć, to praktycznie co chwile wyjeżdżaja w inne miejsce 😉 generalnie te 2 sztuczne panienki za pewne nie mają pojęcia o ciężkiej pracy i jak to dobrze wtedy jest sobie zapewnić prawdziwy odpoczynek , eh porażka 🙂 jest wiele ciekawszych tematów, jak i zarówno ciekawszych osób 🙂 nie ma co się oszukiwać; ) ale o byle gównie trzeba pisać, prawda? 🙂


fit | 28 czerwca 2017, 21:09

No i co z t3go? Hahah zazdrościcie? Ja też nie przejmuję się za bardzo tym co jem na wakacjach. Po to są wakacje. :p Caly czas stosuję iqacai więc nie boję się, że nagle przytyję dużo. 😛 No i na wakacjach również jestem w ruchu. 😉


Dodaj komentarz
×