Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Marina Łuczenko przewróciła mieszkanie do góry nogami! Śliczna gwiazda zarządziła ekspresowy remont luksusowego gniazdka! „Zostało już niewiele czasu”

Marina Łuczenko robi remont


Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny robią remont przed narodzinami dziecka?

Od kiedy w mediach pojawiła się pierwsza plotka o ciąży Mariny Łuczenko, zamieszanie wokół wokalistki i jej męża, Wojciecha Szczęsnego, nie słabnie nawet na moment. Wszyscy chcą wiedzieć czy para faktycznie spodziewa się potomka, bo sami zainteresowani nabrali wody w usta i nie zamierzają zdradzać niczego. Mówi się jednak, że Marina ma już zaokrąglony brzuszek, a fakt, że na Instagramie udostępnia same stare zdjęcia również jest podejrzany. Łuczenko jest bowiem królową polskich social mediów i uwielbia dzielić się z fanami wszystkimi ważnymi i mało ważnymi szczegółami swojego życia.

Jak donosi Fakt, o jej ciąży może świadczyć również gorączkowy remont, jaki przeprowadzany jest w warszawskim mieszkaniu pary, znajdującym się na Mokotowie:

Marina i Wojtek nie bywają tutaj często, więc wcześniej nie przywiązywali dużej wagi do tego mieszkania, ale teraz, gdy mają zostać rodzicami, chcą, by wnętrze było dostosowane do 3-osobowej rodziny. Projektanci uwijają się w pocie czoła, by zdążyć ze zrobieniem pokoiku dla dziecka. Oczywiście wszystko nadzoruje Marina, której życzenia skrupulatnie są notowane. Ona uwielbia urządzać mieszkania – to ma być przytulne i jednocześnie nowoczesne. Najważniejszy jest jednak czas, bo zostało go już niewiele – twierdzi informator tabloidu

Oczywiście remont mógłby również być wynikiem wiosennego porządkowego szaleństwa, ale jakoś trudno w to uwierzyć, biorąc pod uwagę fakt, że Marina i Szczęsny faktycznie nie przebywają w Polsce zbyt często.

Jak myślicie, w jakich kolorach urządzi pokoik dla maluszka?

Marina jednak jest w ciąży?! Po jej ostatniej wizycie u fryzjera wszystko wydaje się jasne. Najnowsze zdjęcia paparazzi też dają do myślenia

Marina Łuczenko zaprzecza jak tylko może, ale prawda i tak wyszła na jaw. Zdradził ją krągły brzuszek!

Marina Łuczenko to rasowa kibicka! Nie pojawiła się na trybunach, ale w jej mieszkaniu emocje były większe niż na boisku!

Czy Marina Łuczenko–Szczęsna i Wojtek Szczęsny pasują do siebie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×