Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Teraz dopiero się zacznie! Marina Łuczenko przerwała milczenie w sprawie ciąży!

Marina Łuczenko w Gali


Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny o dziecku i ciąży

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny są obecnie na językach bardziej niż zwykle. Wszystko przez artykuł w jednym z brukowców, który powołując się na prywatne źródła twierdził, że słynna para spodziewa się dziecka. I choć żadne z nich oficjalnie jeszcze nie potwierdziło szczęśliwej nowiny, fani serdecznie im gratulują i zasypują gwiazdę najlepszymi życzeniami. Jaka jest prawda o ciąży Mariny?

Najnowszy wywiad dla Gali, którego młode małżeństwo udzieliło z okazji świąt nie mógł obyć się bez pytania o dziecko. Wszyscy umierają z ciekawości czy Wojciech w najbliższym czasie podczas któregoś ze spotkań pokaże słynną „kołyskę”:

Nigdy nie ma idealnego momentu na dziecko, ponieważ zawsze jest coś do zrobienia – i tak można przekładać w nieskończoność, ale myślę, że byłabym gotowa – odparła enigmatycznie Marina

A co na to przyszli dziadkowie?

Za każdym razem gdy się widzimy pytają: „No kiedy?”. Mówią: „Jesteśmy coraz starsi i nie będziemy mogli wam pomóc. Pospieszcie się!” – dodała ze śmiechem

Jak myślicie, droczy się z fanami?

Co tam się działo! Kinga Rusin wywołała burzę w DD TVN, ale dostało się Piotrowi Kraśce. Marina była wściekła: „W sensie nie rozumiem. Że co?”

Marina Łuczenko chce być jak Beyonce! Zabrała się za światowy HIT, ale najlepsze są jej dziwne miny! Zobaczcie jak odleciała!

Szok! Marina jest w ciąży! Wiemy, który to już miesiąc!

Czy chętnie czytasz artykuły na temat ciąż gwiazd?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×