Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 18.12.2017

Margaret dumna jak paw! Napisał o niej największy amerykański portal plotkarski! Stawiają ją na równi z… Brawo!

Margaret


Perez Hilton o Margaret

Margaret idzie jak burza i walczy o rozpoznawalność na kolejnych kontynentach. Tym razem pod wpływem uroku i talentu ślicznej Polki jest poczytny amerykański portal plotkarski Perez Hilton, który co prawda z lekkim opóźnieniem, ale właśnie dotarł do wakacyjnego singla Małgosi – What You Do.

Perez Hilton chętnie odkrywa europejskie, lokalne gwiazdy, które z dnia na dzień zyskują rzesze fanów w Stanach Zjednoczonych. Ostatnio redaktorzy portalu byli pod urokiem młodziutkiej Kim Petras – niemieckiej transseksualistki, dziecka polskich imigrantów, która w teledysku do swojego singla I Don’t Want It All wystąpiła z samą Kim Petras. Wracając jednak do Margaret – co takiego o naszej muzycznej chlubie napisali Amerykanie? Otóż same dobre rzeczy!

Jeśli lubicie Zarę Larsson i Anne-Marie to na pewno pokochacie Margaret. Jest też Europejką, pochodzi z Polski, ma identyczną estetykę dźwiękową i wokalną. Kochamy nasze „euro pop girls”.

Co prawda notka krótka, ale wystarczająco przekonująca do tego, by posłuchać twórczości Margaret.

Przypomnijmy, że już w lutym Margaret zawalczy o reprezentowanie Szwecji na Eurowizji 2018. Jej piosenka In My Cabana zakwalifikowała się do skomplikowanego formatu szwedzkich eliminacji pt. Melodifestivalen.

2018 rok upłynie Margaret pod znakiem wielkiej zagranicznej kariery? Tego jej życzymy.

Tak odmienionej Margaret jeszcze nie widzieliście! Piosenkarka pokazała się w bardzo seksownym wydaniu i to bez grama makijażu! Natychmiast wywołała euforię wśród fanów!

Eurowizja 2018: Margaret tłumaczy się z udziału w szwedzkich eliminacjach. To dlatego nie zdecydowała się reprezentować Polski

Margaret pokazała słodkie zdjęcie z „baby shower” Natalii Siwiec! Widać wyraźnie zaokrąglony brzuszek

Czy Margaret zrobi karierę w USA?Komentarzy: 3


Gość3 | 5 grudnia 2017, 14:56

C iągle piszecie że robi gdzieś karierę Jakoś nie wiem jak ona ma to zrobić z takim słabiutkim głosikiem


Gość | 5 grudnia 2017, 13:24

Trzymam za nią kciuki bo niczym nie odstaje od wyżej wymienionych artystek , na żywo również sobie bardzo dobrze radzi , repertuar genialny , mam nadzieję że IN MY CABANA podbije europę <3


Gość | 5 grudnia 2017, 13:07

Facet wstawił jeden post w wy już piszecie, że robi karierę w Stanach Zjednoczonych, śmiechu warte.
Czytam wiele portali plotkarskich, co jakiś czas, ale jak znajdę takie bzdury jak np. ten „neews” to mi się śmiać chce, żeby zrobić karierę w USA trzeba umieć śpiewać, umieć się sprzedać, mieć charyzmę, Margaret nie ma niczego, brak wokal, na żywo śpiewa tragicznie, niestety nie da się jej słuchać na żywo, nie ma pomysł na siebie, cały czas kopiuje Rihann i mimo to w dalszym ciągu brak z tego efektu.
Co jej to da? Nic, kompletnie nic. Ona nawet płyt nie wydaje, jeśli dla niej 2 płyty w 5 lat to dużo, to ja nie mam pytań, tam artysta, żeby mógł przeżyć i żeby o nim nie zapomnieli, musi, chcąc nie chcą wydawać płyty co roku, bądź co 2 lata.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×